Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az 'ELLE' magazin főleg...

Az 'ELLE' magazin főleg divatról szól?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek egy ép elméjű 'fashion' magazint, de mivel a 'VOUGE'-ot itthon nem árulják (javítsatok ki ha tévedek), és nem tudom, hogy melyik lenne a megfelelő, ezért gondoltam megkérdezlek titeket!:) Az 'ELLE' magazinra felfigyeltem, de mivel még egy példányt sem sikerült megkaparintanom, nem tudom mi lapul benne. Ha valaki vásárolt már ilyen magazint, az kérem írja le nagy vonalakban, hogy mi van benne!:) A 'Cosmopolitan'-ről hallottam még, viszont azt sem tudom, hogy miről szól, arról is várom a véleményeket! :) De ha tudtok más divatmagazint, ami Magyarországon kapható, annak a nevét ide firkanthatnátok, hálás lennék. Olyanra gondoltam amibe trendek, modellek, divatbemutatók, kollekciók esetleg sminkek, és szépségápolással kapcsolatos dolgok. Előre is köszönöm válaszotokat! x

2013. szept. 2. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Magyar viszonylatban talán az Elle a legnormálisabb... De én Vogue-t szoktam venni. Lehet kapni nálunk! :) Inmedioban pl tudsz venni! Francia, brit, német általában mindegyikben van! Persze nem sok, menj be abba, amelyik hozzád közel van, és kérdezd meg mikor szokták kapni, aztán szaladt érte! :)
2013. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*szaladj :)
2013. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan lehet kapni 'Vouge'-ot? Tyhű, most aztán feldobtad a napom! :) Azt hittem, hogy én már csak a spórolt pénzből való angliai túrámon tudok egyet beszerezni esetleg évek múlva! Köszönöm a választ, megy a zöld mancs! Mennyibe kerül itt a 'Vouge'? :) x
2013. szept. 2. 14:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Annak meg külön örülök, hogy brit is van, így legalább megy a nyelv gyakorlás, még ha engem főleg a képek érdekelnek, valamit a szekrény ajtajára is ki kell ragasztani. :D
2013. szept. 2. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
:D Igazán nincs mit, örülök, hogy feldobtalak! :D 3000 Ft körül szokott lenni, attól függ milyen kiadás. Most vettem egy különkiadást, amiben csak outfitek, cipők, táskák vannak! 2000 db kép! :D Álom, de az ára is az volt, 6000 Ft,.. De nem tudtam otthagyni! :D
2013. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem akkor meg kell várnia engem a következő hónapig, de tuti szerzek egyet! :) Addig pedig beérem egy ELLE-el :) Elhiszem, hogy megéri, olvastam, hogy több száz oldalas. Mondjuk azt is, hogy a fele reklám. Na mindegy:) még egyszer köszi! <3
2013. szept. 2. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Elle a legjobb magyarokból. A Cosmo szerintem nagyon gagyi, nem a divatról szól, hanem ilyen 100 plusz egy szextipp, meg hogyan hódítsd meg az álompasid szintű.
2013. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint az első válaszoló vagyok! :) Igen, a cosmo, joy, stb. fölösleges, használhatatlan tippekkel van van tele! :) Nézd majd meg a Vogue-t. Mondjuk én a reklámokat is imádom benne, hiszen a legjobb kampányok leggyönyörűbb divatfotói ezek! :) Némelyiket hosszú ideig tudom nézni! :) Pl az új Balenciaga kampány Klein fotóival... Bámulatos!
2013. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp beszerzek egy Vouge-ot!! :)
2013. szept. 6. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!