Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Őszinte és...

Fiúk, lányok! Őszinte és pártatlan vélemény érdekelne a külsőmmel kapcsolatban. Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 5. 18:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Elb4szott szemöldök (már megint), pirított bőr, súlyfelesleg, piercing, ízléstelen öltözködés. Nem tetszel.
2013. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Rendben vagy :)
2013. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szép lány vagy, de nekem az épp egy hajszállal vékonyabbak jönnek be.
2013. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szép vagy, de nem különleges. Nincs semmi benned, ami megfogja a tekintetet, ami az átlag fölé emel.
2013. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A piercing nem jön be, mosolyoghatnál, a stílusod sem annyira tetszik, de szerintem semmi gáz nincs veled.
2013. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
egész jól is nézhetnél ki... de a szemöldököd borzalom :S növeszd vissza és szedd ki íveltre. túl sötét a bőröd és látszik, hogy nem azért, mert cigány vagy. azt a monroe piercinget vedd ki :S nem jó... meg öltözz valami előnyösebb cuccba, mert ez nem jó. és rózsaszín mintás ruhához ne fess piros körmöket, mert nem illik össze. ja és a hajad sötétebben jobb lenne. így nagyon egybe olvad a sötét bőröddel. amúgy a szádat kiemelhetnéd, mert az szép
2013. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A szemöldököd tényleg rémes, és bár szeretem a piercingeket, de neked ez valahogy nem áll jól. Pici felesleg is van rajtad, a hajad és az öltözködésed pedig olyan semmilyen. Az arcod viszont szép, kedves a mosolyod. Tipikusan az a lány vagy, akiből sokkal többet ki lehetne hozni.
2013. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

az öltözködésed tényleg ízléstelen, a szemöldököd is rendbe hozhatnád (legyen szép alakja és legyen vastagabb!) és sülyfelesleg (nem sok csak olyan 2-3 kg-t leadhatnál:D)

Ezeken kívül rendben vagy:)

2013. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akartam írni,mint a 17-es válaszoló! :D

Alapjáraton szép csaj vagy, testre és arca is szimpi,de ez a z öltözék....pffff...kemény! Nézegess divatlapokat/blogokat mert a stílusodon lenne még mi csiszolni!


Amúgy hány éves vagy?

2013. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan ruhát vesz fel amiben jól érzi magát, amiről úgy gondolja, hogy az az ő stílusa. Neki ilyen, szóval hülyeség azzal dobálózni, hogy változtasson. Am is nekem bejön. A piercingbe tudok csak belekötni, de ez az én ízlésemből fakadó probléma. Amúgy jó kis csaj :) (végre nem egy 12 éves, aki miatt bűntudatom van amiatt is hogy megnéztem a képét)
2013. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!