Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Escada Moon Sparkle utánzatábó...

Escada Moon Sparkle utánzatából melyiket vásároljam? La Rive vagy J. Fenzi vagy valami más?

Figyelt kérdés

Eddig talán ezt találtam a legjobbnak (összetevők és többségi tapasztalatok alapján):

[link]

Azért írom,hogy "többségi",mert itt a krémmániaán megkerestem a "jzsofi" említett másik véleményét és azt írta,hogy fejfájdító utószaga van.(?)

De a többiek meg dícsérik.


Valaki meg itt írta gyakon,hogy a J.Fenzi a jó Escadákban és ez összezavart.La Rive sokkal szimpatikusabb külsőre is,de nem ítélhetek egy parfümöt a csomagolás alapján.Bár J.Fenziről leírást-tapasztalatokat sem találtam!

Csak ennyit,amit itt olvastam 1db Válaszolótól,meg itt ezen az oldalon az összetevőit:

[link]

AMI, NEM is egyezik a krémmánián leírt La Rivével.Én ez utóbbi felé hajlok.


Eddig ezt a kettőt találtam a neten.De ha tudtok még,esetleg tudjátok,hogy melyik a jó,akkor örülnék ha tudnátok segíteni,mert netről kell rendelnem,nem tudom kipróbálni és eldönteni melyik koppintás válna be. Köszi!:)



#utánzat #Moon Sparkle #j.Fenzi
2013. szept. 10. 13:50
 1/2 anonim válasza:
Ezt az illatot nem ismerem, de azt kell mondanom mással kapcsolatban nekem is kellett már a két márka között választanom. Korábbi tapasztalatok alapján mindkettő érti a dolgát nagyon jó utánzatokat készítenek,de ha választanom kellene inkább a J. Fenzi-t választanám.
2013. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
La Rivet vettem épp most fog kifogyni.90 vagy 100 milis volt,a végére már éreztem némi fémes utóillatot,de lehet,hogy csak meguntam!? Mert eleinte odáig meg vissza voltam érte,de ennyi mennyiség elhasználása után hajlamos az ember kifogást találni esetleg.Ez olyasmi lehet,mint a jóllakás.:)Mindenesetre most nem fogom újravenni,de nem is ezt az illatot választottam következőnek.Köszi a válaszod!:)
2013. dec. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!