Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket nagyon zavar...

Srácok! Titeket nagyon zavar ha a lányon van egy kis súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

17/L vagyok,van az osztályomban két srác akik nagyon tetszenek, viszont vékonyabbak nálam,az egyikőjük duatlonozik is.Szóval az lenne a lényeg,hogy tök átlagosan nézek ki,hosszú barna hajam van,172cm vagyok, kicsit sminkelem magam és 'jól' öltözködök.Nagyon nem szeretnék ezzel beképzeltnek tűnni csak azt akarom ezzel kifejezni hogy tökre olyan vagyok mint egy 17-18 éves lány,csak nagyobb darab.Van rajtam súlyfelesleg,nem folyok szét, annyira nem vészes,de szerintem ez taszítja a fiúkat.

Nektek erről mi a véleményetek?

A 'duatlonos' sráccal több mint 10éve ismerjük egymást, tavaly rengeteget beszéltünk suliban meg fb-n,most is,sokszor észreveszem hogy engem néz,oda jön szünetben dumálgatni. De nem érzem hogy elég jó lennék bárkinek is a súlyom miatt.



2013. szept. 19. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy nem lényeges annyira a külső (főleg, ha nem extrém kövér vagy), és pont elég annyi, ha egy hullámhosszon vagytok pl. egy "duatlonossal". Viszont a komplexusod miatt vszeg jó eséllyel el fogod bénázni a lehetőségedet, de minimum jól megnehezíted feleslegesen a dolgát a srácnak, mert kb. 10Xannyira kell majd bizonygatnia, hogy: tényleg téged néz, és tényleg te vagy az, akivel beszélgetni/együtt lenni szeret stb., mert el sem mered hinni, hogy ez veled is megtörténhet.
2013. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek akiken tényleg kevés a felesleg. Ha nem tetszel magadnak szerencsére ez egy olyan dolog ami ellen tudsz tenni -> sportolsz, lefogysz. Gondold el mi lenne, ha valami testi fogyatékosságod lenne, az ellen nem tudnál tenni.
2013. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!