Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom rendesen kifesteni a szemem?

Figyelt kérdés

Elég kicsi és egyszerű(nincs íve)közel is ülnek,és a szemöldök csontom is alacsonyan ül(nem tudom hogy is kéne ezt megfogalmaznom)

Nagyon nem szeretem a szemeim,semmi szép nincs bennük,de azért megpróbálnám valahogy elviselhetővé tenni.

Azért itt egy kép:


[link]


Van valami ötlet?


2013. szept. 22. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Segítek, ha csinálsz másik képet, mert ezen semmi sem látszik:) Túl homályos.. egyébként egy kis sötétebb kontúr igenis minden szemet feldob:)
2013. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szep kerek szerintem. :)

Hogy erted a kifestest? Szempillaspirallra, szemceruzara/tusra vagy szemhejpuderre?


Hogyha nagyobb szem latszatat szeretned kelteni akkor feher ceruzaval huzd ki az also vizvonalad. Vannak meg mas sminktippek is erre de nem mindenkinek allnak jol, szoval elobb csak otthon probalgasd. Pl. a szemhej kozepetol kezdodo es a szem vegen befejezodo tusvonal is ilyen, de van akinek inkabb kisebbiti a szemet, barmilyen vastagsagu is. Ugyanigy a fustos szemhej; van akinek nagyobbnak latszik tole a szeme, van akinek zsugoritja.

2014. ápr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!