Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszinte véleményekre lennék...

Őszinte véleményekre lennék kíváncsi. Mit gondoltok ha megláttok egy ilyen lányt az utcán? 10/?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. szept. 23. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Előre is bocsánatot kérek, kedves Kérdező.


Tipikus ostoba tömeglibának tűnik. Pózol, mászik a tükörbe, bájvigyor, több réteg vakolattal mehet a katt-katt-katt a Nokia XY Z300as Tripoddal.

2013. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy van egy anyajegy a mellén és közelebbről is szemügyre fogom venni.
2013. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Azt hiszem öregszem :) Nem értem az ilyen saját magukat fényképező, pózoló lányokat.

Most komolyan nem gáz, ha valakinek egy barátja sincs, aki lefényképezné?

2013. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha utcán látnám meg, fel sem ismerném; talán csak az öltözködéséről vagy a hajáról. De nem ilyen "mosollyal" fog rohangálni.

Engem nagyon nem fognál meg. Még egy kiscsaj, aki próbál menő és divatos lenni.

2013. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szép lány, de kicsit többet láttam a melléből, mint szerettem volna:D
2013. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Szépnek szép, de unalmas.
2013. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem csinos és kedves arcod van :)Mindenki mondja, h tömeglány.. Sok nyomorék akkor mutassátok meg, hogy nektek ki nem tömeg lány.. Vicc.
2013. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Véded, mert neked is fáj az igazság, Hetes? Tudnék neked mutatni egy tonna "rendes lánykát", de szerintem ésszel nem éred fel, miről kerepelek.
2013. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen szó van erre: tömeggyártmány. Ilyenekből van a legtöbb. Az előttem szólóknak, akik hasonló véleményen vannak, mint én teljesen igazuk van. Tipikus, futószalagra gyártott termék. Nem értem, ha valaki alapból szép, miért kell ilyen divatmajmot csinálnia magából. Teljesen hamis a kép, amit önmagáról mutat, aztán meg nyávog, hogy őt senki nem érti meg. Rengeteg ilyennel találkoztam. 10 kiló vakolat a fején, divatos cuccok ide vagy oda, szerintem egy lány, aki kevésbé követi a divatot, valami egyedit is mutat a kinézetében, legyen az ruha, smink vagy haj, sokkal de sokkal vonzóbb. Nem kell, hogy valaki tökéletes legyen ahhoz, hogy vonzónak találják. Az ilyen lányokat szokták a fiúk megunni. Szomorú tény, de ez van és nem csak én gondolom így.
2013. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a rib@.ncot... de meg bsznáááám!!! *-*

Aztán ennyi... többet nem nézek ki belőle :/ főleg a 2. cicikirakós kép... :/


Amúgy aranyos meg szép meg minden, de hát nem szimpatikus egyáltalán... :/


21f

2013. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!