Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, amikor megláttok egy...

Lányok, amikor megláttok egy másik csinos lányt, mondjuk úgy vetélytársat, akkor mit néztek meg rajta először?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 18:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az arcát és a ruháját.
2013. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Összhang, arc/haj. De sok mindentől függ, ha kopog a cipője lehet azt nézem meg, általában ami tetszik rajta vagy amivel kiveri nálam a biztosítékot.
2013. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktatok irigykedni,hogy "a francba milyen jó segge van,vagy ajj jobb segge van,mint nekem?":)
2013. szept. 24. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Így ilyen kontextusban nem. Olyanokat szoktam, hogy "de szép vékony" vagy "hogy csinálhatta meg így a haját", de nem szokásom úgy nézni az emberekre, hogy kinek jobb a segge vagy nagyobb a melle.
2013. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"nem szokásom úgy nézni az emberekre, hogy kinek jobb a segge vagy nagyobb a melle."


Én pedig épp igy szoktam.

2013. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És,ha a barátotokkal vagytok,akkor jobban odafigyeltek másik nőre? Viselkedésére,kinézetére,ha észreveszitek,hogy a pasitokat vizslatja?:)
2013. szept. 24. 19:24
 7/13 anonim ***** válasza:

ÉN MINDENKINEK A SEGGÉT SZOKTAM NÉZNI!XD

Szinte mindig azon kapom magam, hogy nem bírom ki, hogy ne nézzem meg legalább egy pillanatra se valaki seggét o.o (fiúét is)

Na egyébként általába: arc,haj,öltözködés

De ha csak hátulról látom akkor: öltözködés,segg,láb

:DDDDDD

2013. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az öltözködését, alakját, arcát, haját. És hogy milyen az összkép. Van hogy elkap az irigység hogy milyen szép vékony, meg milyen jól áll neki az a ruha.
2013. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vetélytársnak nem mondanám, mert nem vagyok egy szépség :). Néha picit irigykedem, de alapvetően én becsülöm, ha vkinek van stílusa és csinosan öltözködik. Én az összhatást, hajat, sminket és a ruhákat szoktam először megnézni egyébként. Vhogy a kböző testrészekre nem figyelek oda, pl. hogy mekkora melle, milyen segge, milyen csípője van, hacsak nem tolja oda az öltözködésével az arcomba :D.
2013. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. vagyok:

az irigykedést ált. az alakra értem, genetikailag sem vagyok egy modellalkat éppen, aztán most van kis felesleg is, amitől próbálok megszabadulni. Mondjuk szerencsére megtaláltam az emberemet, akinek így tetszem :P.

2013. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!