Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A józsefvárosi piac nagyon lepra?

A józsefvárosi piac nagyon lepra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az,és annyira nem is olcsó
2009. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nem egy Harrods, de annyira nem vészes, mint ahogy az elterjedt.
2009. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
más vélemény??? am köszi
2009. nov. 6. 18:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
elsőre taszító, de ha jobban megismered megkedveled:)
2009. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1.ha nem bírod a tömeget,ne menj oda..

2.ne lepődj meg ha lökdösődnek,a lábadra tolják a húzós kocsikat,nagy dobozokkal stb..

3.légy türelmes az árusokkal,akik igencsak törik a magyart(nem mindegyik,már sok a magyar eladó is)

4.vigyázz a táskádra,értékeidre!

5.parkolás nehézkes(ha autóval mész,ne hagyj értéket a kocsiban!

6.jah,és ne egyél semmit,amit ők...

7.érdemes először az egészet végigjárni,mert minden harmadik stand kb.ugyanazt árulja,és van eltérés az árak közt!!!


ezek sok éves tapasztalatok,anyukám kiskereskedő,minden héten ott vagyunk...amúgy nincs nagy gond a hellyel!!


még a parkoláshoz annyit,h.pénzért megőrzést vállalnak ott ilyen fiatal pasik,de neked nem ajánlom,mert nem is mindenkinek segítenek+nem tudhatod h.ki ver át..nem mindegy kinek adod oda a slusszkulcsot.

...anyut évek óta ismerik,neki ezzel nincs gondja.de szerintem te úgyse autóval akarsz menni..

2009. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak kínainál érdemes ott vásárolni. Ahol a magyar eladó mögött nem áll ott egy kínai, oda ne menj, mert jóval drágábbért adnak mindent (gondolom zsebre dolgoznak).
2009. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

én csütörtökön voltam suli helyett.. xD Életembe először anyám nélkül így is kb csak 1x jártam ott.. És hát barátnőmmel voltunk 16 éves "szép" lányok vagyunk És én azt soha többet nem akarom átélni mint akkor az összes japcsi g.ci ott köszöngetett meg dumált hozzánk én meg nem köszöntem vissza hát tudjátok ki?! erre megfogta egy nagydarab csávó a kezem, hogy "Mivan te kis r.banc nem tudsz köszönni?" Ezt persze már tökéletes magyar kiejtéssel. Én meg így a ku.vaanyádat és mentem tovább..

Hát és persze Romániából származó egyedek sem hiányozhatnak onnan az még undorítóbb volt.. Szóval én már imádkoztam magamba elmondtam 3 imát, hogy csak kijussak onnan épen és egészségesen na meg persze szüzen is kb. Én oda soha többet nem megyek! Ráadásul nem is olyan olcsó mint amilyennek hiszik az emberek. Meg mi reggel voltunk nem volt nagy tömeg, de esküszöm ezért féltem jobban.. Mert csak japcsik voltak ott... Aztán ki tudja náluk milyen szabályok vannak.

2009. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
93%
Sztem gatyát mindenképp érdemes ott vásárolni...3000-3500 Ft ért vannak farmerok meg más gatyák is...amik ha belegondolsz nagyon olcsók,az árkádba meg más bevásárló üzletbe megveszed 10 000 ért,és ugyan úgy kinyúlik,kikopik....a felsők, pulcsik viszont nem túl jók...táskákat,sapkát sálat is lehet olcsóbban venni, és nem is néznek ki rosszul... sminkeket nem érdemes,mert nagyon rossz minőségűek...az viszont igaz, h nagyon nagy a tömeg, nem is az a baj, h sok az ember, hanem h némely helyen oylan szűk a piac, hogy kb csak egyirányú a forgalom. De sztem érdemes elnézned oda...
2009. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kínai boltban én múltkor 2100Ft-ért vettem gatyát(3db-ot)....csak ezért nem éri meg a józsefvárosira menni.
2009. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok


természetesen darabját vettem 2100-ért.)szóval összesen 6300-at fizettem a 3 naciért.

2009. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!