Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a testalkat lehet vonzó...

Ez a testalkat lehet vonzó valaki számára? 23L

Figyelt kérdés

Diétázom mert nem vagyok megelégedve azzal, amit a tükörben látok, viszont szeretnék ismerkedni is, de nem vagyok biztos abban, hogy "sikerem" lenne a férfiak körében, mivel nem vagyok túl csinos.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek égő lenne-e egy ilyen testalkatú lánnyal mutatkozni? Kérlek szépen titeket, hogy ***életkort*** feltétlenül írjatok! Köszönöm!


[link]



2013. okt. 4. 16:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz.

20

2013. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
-_-
2013. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%

hat igy nem sok latszik az alakodbol. bugyi+melltartos kep esetleg? :)

30f

2013. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még bőven nem "égő" kategória. 19/F
2013. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos tetszik.
2013. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

"de nem vagyok biztos abban, hogy "sikerem" lenne a férfiak körében"


Az, hogy nő vagy, garancia arra, hogy sikered lenne. A kérdés az, hogy te mennyire lennél megelégedve a felhozatallal.


Egyébként az alkat nem annyira gáz, de ilyen nadrágban és szemből nehéz megítélni, illetve mindenképpen számít az arc, amit gondolom, nem fogsz ide kitenni.

2013. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem jön be, mert ha 23 évesen gyerek nélkül ilyen vagy, milyen leszel 35 évesen 2 gyerekkel?
2013. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Jól jön majd a diéta. 22
2013. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

a hozzám hasonló csúnya, rút dögök azt fogják írni, hogy igen ez a testalkat jó...de a válogatós jóképű, sármos, úriembereknek ennyi nem elég...gondolom én a csúnya, rút, dög.

21f

2013. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Jaj, ugyan már, nincs ezzel semmi gond. Ha neked nem tetszik, természetesen jó, hogy elkezdtél odafigyelni arra, mit eszel. Ha van időd rá, én a testmozgást is javaslom.

Egyébként meg... nézz szét az utcán. Mindenféle nőnek van párja, vékonynak, kövérnek, alacsonynak, magasnak, szőkének, barnának. Neked sem akadály a testalkat, csak megfelelő embert kell keríteni :)

2013. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!