Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és fülbevalót...

Fiú vagyok és fülbevalót "kipróbálnám", hogy milyen. Mit kell tudnom? Hol érdemes Bp. -n lövetni?

Figyelt kérdés

20/f vagyok.

Csak az egyik fülemre gondoltam (bal).

Hogy működik ez? Olvastam hogy miután kiszúrják valami olyat kell hordani amit ők raknak be csak nem tudom meddig.

Meg igazából én most csak kipróbálnám, hogy hogy áll stb. ezért ugye úgy van ha kiveszem a fülbevalót akkor beheged a lyuk és olyan lesz mint anno. :D


Bocs ha baromságokat kérdezek :D


2013. okt. 5. 22:47
 1/3 supra01 ***** válasza:

Nem hülyeség, mindent jól gondolsz.

Addig kell hordani azt amit beletesznek, amíg nem gyógyul meg rendesen. Persze elsőre is azt teszik bele amit te szeretnél.

És igen beheged a lyuk.

2013. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miután beheged, nem lesz ott semmi ugye?
2013. okt. 5. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy beheged, de ez attól is függ, hogy meddig hordod a fülbevalót. Ismerősöm pl. hiába nem rak bele fülbevalót évekig, nem nő neki be.
2013. okt. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!