Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S nem tudok sminkelni!...

S. O. S nem tudok sminkelni! Ti hogy tanúltatok meg? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Nem tudok sminkelni és ,de szeretnék meg tanulni.Elhatároztam ,hogy ma meg tanulok sminkelni az alapozást tudom konkrétan a tussal nem tudok nagyon bánni és a szemceruzával.Szeretném meg tanulni a szemkihúzást ilyenre ami az elso sorban az elso és az otos kép [link] illetve az ilyen Lana Del Reyes kihúzást

[link]


[link]


[link]


Ma elkezdtem gyakorolni ,de reszket a kezem folyton most már ott tartok ,hogy nem csúszik el de még mindíg borzalmas mit tegyek ,hogy jobb legyen valami tanács ,hány hét nap alatt lehet ebbe bele jonni? (you tuben is néztem videokat)



2013. okt. 12. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem soakt számít, hogy milyen szemhéjtust használsz, ez a filctolhoz hasonló teljesen jó.

itt van egy trükka mivel megkönnyebbítheted a kihúzást

http://www.youtube.com/watch?v=sD1ncPzOYbE

tekerj a 2. perchez

2013. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

celluxal is megpróbálhatod

http://www.youtube.com/watch?v=hAcnX3fNpYw

2013. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem annyira nehéz mint gondolod, én nem néztem semmit, semmilyen trükköt, magamtól rájöttem, 10-20x elrontod, rájössz hogy mit rontottál el és hogy korrigálhatod. :)
2013. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szépen :) az tobb szemtusom is van nagyon jok a barátnomnek beváltak az ellen mit kell csinálni ,hogy ha elkezdem festést ne legyen túl vastag vagy ne folyon szét mert mindíg ez van bármilyen ovatossan lassan csinálom :/ +mindíg tu nyomom tartájához ,hogy ne legyen túl sok
2013. okt. 12. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom előbb ceruzával próbáld meg megcsinálni, azzal könnyebb szerintem. Egyébként meg amikor van időd és nem mész sehova, próbálgasd ezeket, idővel bele jössz. Mindenki így tanulta meg. :)
2013. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!