Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lánynak...

Szerintetek gáz ha egy lánynak nagyon kicsi a melle? L/13

Figyelt kérdés
A korosztályomban mindenkinek nagyon nagy mellei vannak,nekem meg eléggé kicsik. Mit tudnák csinálni,hogy nagyobb legyen??

2013. okt. 16. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Semmit, mert genetika.

Egyébként meg még olyan fiatal vagy, hova aggódsz, még bármekkora lehet!

2013. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
13 vagy.. még jó pár éved van, hogy nőjön a melled.
2013. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
annyi idősen nekem is éppen hogy csak kidudorodott valami, de vettem push-upos mellterót a woman Secretbe, volt ilyen ightosabb gyerekeknek való és attól sokkal jobb lett az önbizalmam. Középiskolára azért már jobb lett, most emg hogy fogamzásgátlót szedek egész elviselhetőnek mondható a mérete. :)
2013. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jaj mikor léptek már túl azon, hogy mi gáz meg mi nem? "Gáz", ha büdös és koszos vagy, nem az, ha a genetika nem áldott meg nagy mellekkel.

Az meg külön megszokott, hogy egy épp csak serdülő kislánynak nincsenek hatalmas mellei. Nyugi, van még ideje megnőni, ha meg mégsem, van olyan férfi, aki úgy fog imádni.

A korosztályodban meg valószínűleg a lányok jó része vastag szivacsos melltartót hord. Csak a hülye nem lát át rajta, elég nevetségesen is néznek ki, mellesleg pár év múlva a pasikat ki is akasztja. Elég ciki, mikor lekerül a melltartó és kiderül, hogy nem az van ott, amit várt. :D

2013. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz a kicsi mell. Ennyi erővel az alacsony méret, a nagy fenék, a kék szem vagy a 40es lábméret is az lehetne...

13 éves vagy. Nekem pl 15 éves koromig el sem kezdett nőni a mellem. Szóval nyugodjál meg, és kicsikét szedd össze magad, és ismerd fel, hogy a mellméret rohadtul nem számít semmit az életben.

2013. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, egyáltalán nem gáz: ) Akkor se, ha sose lesz nagy. Nekem is kicsi van, és hidd el, hogy ez egy páromnál sem okozott gondot. Nem ezen múlik.
2013. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
na még 1 13 éves aki f-es kosarat akar -.-
2013. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó komizó: nem akarok nagyon nagyot!! és ha nem tudsz értelmes választ írni akkor inkább ne írj!!
2013. okt. 17. 17:15
 9/12 anonim ***** válasza:
te meg tanulj meg logikus és értelmes kérdést kiírni -.-
2013. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nincs mindenkinek nagy melle, csak valami pszichológiai fasság miatt csak őket veszed észre, emiatt mégkevesebb önbizalmad van! felejtsd el mások hogyan néznek ki, magaddal foglalkozz, magadnak tettszél!!
2013. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!