Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Mit gondoltok a...

Csajok! Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég kezdtem írni, mindenféle kritikát elfogadok, köszönöm:)


2013. okt. 18. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Pocsék a helyesírásod.
2013. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szornyu a stilusod.

A szemoldoktetovalos bejegyzest olvastam csak el, de eleg is volt.

Mondjuk kepeknek tenyleg jol megcsinalt szemoldokoket raktal be, de felette az erveles kesz vicc :)


Oszinte voltam.


22/N

2013. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, nem ártana megtanulnod fogalmazni és helyesen írni. És az sem ártana, ha olyan dolgokról írnál, amihez értesz. Ha nincs ilyen, akkor ez nem neked való.
2013. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is csak a sminktetoválást olvastam,szintén elég volt ennyi,nem a témához tartozik,de rohadt gáz a sminktetoválás,természetellenes,taszító,inkább felkelek fél órával előbb sminkelni ha kell,de tetovált szemöldököt biztos nem csináltatnék magamnak

a blogod eléggé semmitmondó,én jobban szeretem a tematikus blogokat,amik pl csak sminkeléssel foglalkoznak vagy akármi,vagy mondjuk csinálhatnál ilyen menüt ahova felírod a témaköröket és ott kiválaszthatja valaki amiről akar olvasni..az meg hogy te felsorolod milyen zenéket meg könyveket szeretsz,az szerintem nem sok mindenkit érdekel,de ha csak kedvetelésből csinálod,és nem akarsz olvasókat,akkor rendben van ez így is

2013. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy függ össze a barátság és a sminktetkó:D?


eleve nemszeretem az olyan blogokat amiben több téma van.Mivel én szeretem a sminket és divatot de ki nem állhatom ha a barátságról és a családról oktatnak.


szerintem még nagyon fiatal lehetsz és elég tapasztalatlannak látszol.

2013. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. A blogod külalakja unalmas, egyáltalán nem figyelem felkeltő. Össze-vissza írsz teljesen különböző témákról, és nekem sem tetszik a stílusod. Sajnálom, ha megbántottalak, de ez az igaszság...
2013. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!