Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lesz nagyobb a mellük?

Mitől lesz nagyobb a mellük?

Figyelt kérdés
Szóval vannak csajok a sulimban és általában trikó van rajtuk :D ugyanabban a trikóban láttam kétszer és egyszer akkora nagy melle volt benne, mint állat. Másodjára pedig átlagos. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen melltartót hordanak ezek? Oké, hogy push-up de talán sokkal kisebb méretet vesznek, vagy mi ?? Hogy oldják meg, hogy olyan nagynak látszódjon a mellük ?

2013. okt. 30. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
push up,de az a nagyon szivacsos,meg persze a nyakukba húzzák
2013. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát van olyan melltartó, amiben 5 centi szivacs van, van amelyikben meg nincs, vagy csak nagyon vékonyan.

De egyébként egy nőnek a hormonális változások során is változik a mellmérete, van, akinek akár egy egész méretet, vagy többet is, minden hónapban.

2013. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.-nak nagyon igaza van. ha pl. menstruálok akkor előtte,az alatt sokkal teltebb. én is jártam így,egyszer nagyobbnak tűnt mint máskor ugyanabban a felsőben. másik meg persze a melltartó, de nálam ugyanaz volt, mégis.
2013. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így vele, bár alapból is D-s, szóval nuku szivacsosban is látszik, hogy van, csak azt utálom, mert semennyire se tart. De kis szivacsosom meg vastag szivacsosom is van. Ja és ha X-re állítom a pántot akkor jobban összehúzza :D (az X-hátú trikók miatt szoktam, utálom ha kilóg a pánt). Ja és nekem is mielőtt megjön, durván nagyobb még a szokásosnál is (pl most is, jelen pillanatban:DD)
2013. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!