Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek hosszú szempillának...

Ezek hosszú szempillának számítanak? (kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjátok, hogy buta kérdés, egyszerűen csak kíváncsi mások véleményére. A többi ember szempillájához képest átlagosak vagy hosszúak az enyémek? (ne a műszempillákhoz hasonlítsátok!) Barátaim szerint hosszú, de kíváncsi vagyok, hogy így az ország minden részéről az emberek milyennek gondolják:)


Lányok; nektek hosszabb, kb. ilyen, vagy rövidebb van?


Az alsók milyenek? Nincsenek kifestve, csak annyi van rajtuk, amennyi a felsőkről ment rá:D


Kép:

[link]


Minden válaszadót felpontozok, amennyiben a kérdésemre válaszol:) Őszinték legyetek:)



2013. nov. 5. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem átlagos, vagy átlagnál picit nagyobb :)


az enyém nagyon hosszú, meg a szemem is nagy, így én ahhoz viszonyítok, annál kisebb... de másokéhoz hasonlítva talán hosszabb..

2013. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem kifestve kicsit hosszabb...Raksz fel képet festék nélkül?
2013. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit hosszabb talán kifestve, de szerintem jobb lenne egy olyan kép, ahol nincs kifestve.
2013. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kicsivel hosszabbak a szempilláim :) amúgy átlagosnál hosszabb
2013. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát enyémnél kb. mindenkinek hosszabb, de szerintem is az átlagnál picit nagyobb:)
2013. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb olyan hosszú, mint az enyém. :) Nekem is mondták már, hogy szép hosszúak. Vannak emberek, akiknek ennél sokkal rövidebb. Úgyhogy nincs okod panaszra. ;)
2013. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!