Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszitek, hogy a nagy...

Miért hiszitek, hogy a nagy mell olyan jó? Miért akar mki azt? Nekem D kosaras "van" és higyjétek el, hogy idegesítő és sokszor zavar.

Figyelt kérdés

néha fáj tőle a derekam,arról nem is beszélve,hogy a súlyától fogva és a gravitációnak köszönhetően megereszkedett.

és még csak 17 éves vagyok....


2009. nov. 15. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem hiszem! Nem akarok nagy mellet, maximum egy kicsit nagyobbat, mint most van... Nem is értem miért hiszik azt egyesek, hogy akinek kicsi a melle az már nem is ember..:(
2009. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Mert akinek kicsi van, az nagyot szeretne...

Akinek nagy van, az kicsit szeretne...

Akinek szőke a haja, az feketére vágyik...

Akinek fekete a haja, az szőkére vágyik...


Amúgy nekem is D-kosaras melleim vannak, de én jól érzem magam "velük", egyáltalán nincsenek a terhemre... :D

(Mindig melltartót kell viselni és akkor nem fog megereszkedni!)

2009. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert a boltban találhat ruhák 60%-át azért nem tudom megvenni, mert lebeg a mellemen, így persze belátni vagy kinn van a fél melltartóm, ráadásul nem is néz ki jól. Inkább lenne a derekamra bő a ruha, az egy övvel megoldható :(
2009. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
én spec nem "nagy" mellet szeretnék, hanem átlagosat legalább. és ha választhatnék, azért szeretnék inkább nagyot, mint a semmit (ami a jelenlegi állapot,pedig 18 vagyok),mert az sokkal nőiesebb, több figyelmet kapnak a nagyobb mellű nők, és ugye a ruhák is jobban állnának. ha pedig nagyon lógnának, egy felvarrásos műtét nem gáz. egy implantáció viszont az, és mégiscsak egy idegen anyagot raknának belém:S
2009. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
én 75B vagyok...sose akartam nagyobbakat, sztem énvagyok az első nő aki a 75B-vel elégedett:D tetszik az alakja, tetszik a formája, meg tetszik ahogyan úgy ott van, meg feszes, meg kerek...:D nekem tetszik a mellem, ilyenisvan :D
2009. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Én is elégedett vagyok a 75A méretemmel, ami pont olyan mint bármelyik izmosabb fiú melle:D De én kifejezetten jól érzem magam így.


Aki meg azt írta nem állnak jól a ruhák, az vagy rossz helyen vásárol vagy nem tudom, nekem sosem volt ilyen gondom

2009. nov. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

én kissebbitettem,ill felvarrattam szoptatás után és nem bántam volna ha mégkisebbre lehetett volna

én nemtom mások h vannak vele de én nemtok kényelmesen hason aludni tőlük

Bár amikor a jön a nyár ,jó" kirakni " őket :-)

2009. nov. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
39%

én is szeretem az enyém. :) kicsi de kerek. Régen utáltam de mindig olyan dicséretet kaptam, hogy ilyet csak a tévében látni... :) régen utáltam mert azt hittem ronda. De most már elégedett vagyok vele néha 75B néha 80B menszesz előtt. Nagyon bedagad és fáj pedig már 25 leszek.. :S

szóval én nem akarok nagy mellet... régen azt akartam, mert azt láttam a fiúknak az a leggyönyörűbb, meg mindenhol ezt sugározták nagy mellű nő. :( De felnőttem és rájöttem, hogy egy szép formájú mellnél és kis bimbónál nincs szebb. :D XD Éljenek a kis mellűek :D

2009. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyik sem jobb vagy rosszabb, az lenne a lényeg, hogy minden nő szeresse a testét. Velem tizenévesen az utáltatta meg a melleimet, hogy a pasik folyton csak azt bámulták - így elég rondán öltözködtem egy darabig, pedig a nagymellűeknek nem áll jól a bő, mert azt a benyomást kelti, hogy az egész test körmérete egyezik a mellével. :S Később megszerettem a melleimet, noha büszkeségi kérdést nem csinálok belőle, mint egyesek. Az ember arra legyen büszke, amit ő ért el, pl. intellektuális teljesítmény. A külső csak játék, de nem bűn, ha valaki jót szórakozik vele. :) A goth stílusomhoz jól jött a nagy mell, jól áll a fűző, most már kifejezetten szeretem "kipakolni". Úgy vagyok vele, hogy aki csak ezt látja bennem, azt zsákruhában is ezt látná, akkor miért ne vegyem fel, ami tetszik? Sokkal nagyobb az önbizalmam, és jobban érzem magam, amióta bátrabban öltözködöm.

Ha veszel egy jó push up mellatrtót, nem fog a súlya zavarni. Nekem is sok idő volt, míg megfelelő fazont találtam. Jó erős legyen, ne csak egy réteg anyagból álljon, bár a szivacsbetétet szedd ki nyugodtan - és csak a fél melledet támassza alulról-oldalról, középen ne legyen vastag - ez dögös formát ad! ;) Ilyesmi fazonról beszélek:

[link]

[link]

2009. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Sziasztok.. 18 éves vagyok és már e kosaras melltartót hordok.. nos örülök neki, hogy ekkora mert kislányként mindig is nagy cicit szerettem volna:) másrészről iszonyatos fáj, a derekam leszakad, nem tudok futni, a tánccsoportom állandóan erről beszél, a suliban én vagyok a téma, a tesi tanárom aki férfi úszáson mindig engem bámul.. nos annyi még hogy találtam nagyon jó tehermentesítő melltartókat ami kb 3-4 ezer forint:) most már csak azzal tudok létezni:) na puszi nektek
2010. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!