Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit nőhet még...

Szerintetek mennyit nőhet még a csípőm? Nem túl nagy? Kövérnek érzem magam miatta pedig a derekam keskeny. (kép)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok


[link]



2013. nov. 13. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj és nem lesz semmi gond! ;)
2013. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
6-os:hol husi a kerdezö???!!!Nagyon is jo alakja van,nöies,karcsu es szexi.A deszkak gusztustalanok.Oke,sportolni nem art,de ebben az esetben CSAKIS az egeszsege erdekeben,nem pedig az alakja miatt.
2013. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
ezt hívják körte alaknak, vagy ha széles a vállad is homokórának. a nők többsége ölne hogy ilyen alakja lehessen :) aki cseszeget miatta mondd neki nyugodtan, hogy 10 év múlva nem így fogod gondolni.
2013. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
elég széles vállam/hátam van, talán kb akkora mint a csípőm szélessége
2013. nov. 13. 20:42
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
helló anonimus1993masni :D
2013. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Homokórát nem vállnál mérik hanem mellbe de mindegy. :D Nekem valami nem tetszik nem tudom megmondani mi. Ez a gatya nem áll jól talán. Az alakoddal nincs baj mondjuk nem nézném azt a derekat 60-asnak sem a csípőd 95-nek... :D De ezért is mondják hogy a számok nem nagyon számítanak. Nekem is 95-ös a csípőm de mondjuk 70-es a derekam mégsem látom vastagabbnak. Tényleg fura na mindegy


[link]

2013. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16-os megsúgok valamit.

Homokóra: a váll egyforma, vagy néhány centis eltéréssel egyforma szélességű a csípővel, illetve a normálnál kicsit nagyobb mell

Körte: a váll láthatóan jóval keskenyebb, mint a csípő, az átlagosnál kicsit kisebb mell.

Lehet valakinek körte alakhoz is nagy melle, attól még nem lesz homokóra, mint ahogy a homokórának is lehet kis melle, de attól még nem lesz körte. az összképet kell nézni nem a mellet meg a csípőt, mert ha a vállat nem nézed egyik alakzat sem látható a testből....

2013. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
rohadt jó, nőies alakod van
2013. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
105-ös csípőm (még formálni kell rajta de kisebb már nem lesz) és 68as derekam van. A barátomat nem tudom magamról levakarni. Szóval nem, nem túl nagy és kövér se vagy. Én is kövérnek hittem magam kamaszként, mert szélesebb volt a csípőm, mint a többieknek és emiatt nagynak a fenekem, pedig olyan lapos volt még akkor, hogy nem is volt. :)
2013. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nekem nem lapos a fenekem, :D
2013. nov. 14. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!