Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Önbizalom hiányos, és azt szeretném megtudni hogy mi a véleményetek rólam?! Sokan lerondáznak, viszont sokan szépnek tartanak.

[link]



2013. nov. 16. 09:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Átlagos/Szebb.Jó a hajad,kiemeli a szép szemedet....:DD 13/L
2013. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi(:
2013. nov. 16. 09:38
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Úristen, de szép szemed van! Kell nekem. Amúgy szerintem helyes csajszi vagy, csak a hajaddal csinálj valamit. Szárítsd be egyenesre vagy ilyesmi!

<3

17 L

2013. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Szép vagy, nagyon is; nem kell azokra hallgatni, akik lecsúnyáztak, semmi szépérzékük nincs, pár év múlva csak úgy kapkodni fognak utánad a fiúk, ha pár évvel idősebb lennél, vagy én lennék fiatalabb, akkor nem haboznék :P :)


21/F

2013. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:)

Megpróbaltam kivasalni/beszárítani nem is egyszer. De két óra múlva kb hullámos lesz. Viszont most hajvasalóra gyűjtök, de nem tudom milyet vegyek.

2013. nov. 16. 10:41
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Tyű de szép vagy. A szemeid gyönyörűek!
2013. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem aranyos vagy. :) Pár év múlva viszont egy irtó szép nő lesz belőled! Komolyan mondom, és na vasald a hajad. :)
2013. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :):)
2013. nov. 16. 12:27
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

szia:)

szerintem is szép vagy, semmi csúnyát nem látok rajtad. A szemeid valami elképesztően szépek. Tudom, hogy nagyon rossz hogy lecsúnyáznak engem is évekig piszkáltak vele.

De ne figyelj rájuk, nincs igazuk. Itt senki sem mondta rád, hogy csúnya vagy. Csak azért csinálják, hogy menőnek érezzék magukat. Pedig nagyon szánalmasok. Bocsi hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok csak most kijött rajtam.

Egyedül a hajadon kéne változtatnod. Vasald ki. De amúgy szép a színe és nagyon sok is.

2013. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

köszönöm!:D

nem tudnám magam elképzelni reggel hétkor hogy egy tűzforró vasat huzigáljak a hajamon.:D De megfogom csinálni:)

2013. nov. 16. 12:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!