Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes izzadásgátlót...

Természetes izzadásgátlót szagtalanítot mit ajánlanátok? Tusfürdőt dezodort nem akarok hasznalni. De a ruhanak izzadsagszaga lesz 1 oran belül erre kene termeszetes megoldas

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A Himalájai sószappan állítólag jó deonak (nem próbáltam, én arcra vettem de ez is rá van írva).
2013. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az arcod nem csípi? Az arcra milyen a hatasa? Hol lehet venni es mennyibe kerül?
2013. nov. 25. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem használsz tusfürdőt? Akkor persze, hogy izzadságszagod lesz minden ruhában, hisz sose mosod le magadról az előzőt, mindig büdös vagy...
2013. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Szódabikarbóna por.
2013. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben lehet kapni természetes kristály dezodort. Tusfürdő helyett pedig használj természetes szappant. Tiszta víz nem hoz le mindent.
2013. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, dm-ben vettem, kb. 1000 Ft volt. Vizes kézzel kell felvinni az arcra (nem a szappannal dörzsölni, mert úgy felsértheti), majd várni amíg megszárad, majd a visszamaradt sót letörölni. Nekem ez utóbbi sose megy teljesen, úgyhogy inkább lemosom, de szerintem így is használ, kevesebb a pattanásom (arra vettem).

Itt azt írják, deoként is ugyanígy kell használni:

"DEO-ként: a benedvesített sószappannal kenjük be a hónaljunkat, majd dörzsöljük el a kikristályosodott sót. A só baktériumölő hatása miatt megakadályozza a kellemetlen szagokat okozó baktériumok elszaporodását."

[link]

2013. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Babapúder/babahintőpor a hónaljra fürdés után.

Tusoláshoz lehet kapni gyógyszertárban baba fürdetőkrémet.

Illat és káros adalék mentes.

A ruha öblítő vizébe lehet tenni ecetet, így elkerülhető a nemkívánatos szag. Legalábbis nagyban mérsékelhető.

2014. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!