Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a körte...

Ti mit gondoltok a körte alakú lányokról? Nekem speciel széles a csípőm, a combom vastag, a fenekem nagy, és a mellem kicsi. 18L

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hát én azt, hogy ha lefogynál modell vékonyságra, akkor már nem lenne olyan nagy feneked:D
2013. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló: a "modell vékonyságú" pálcika és a természetes, igazi NŐ két különböző fogalom. Egy lánynak igenis kell legyen normális combja.

Kérdező: ha így jól érzed magad, akkor egyáltalán nem kell fogynod. Rajtad legalább csinosan fog állni a szoknya is. :)

2013. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy kell-e fogynia.

És ha valaki egy picit is informált, tudja, hogy az ALKATTÍPUSA úgyse változna. A körte körte marad csontvázgebén is, mert nem elhízástípusról van szó, hanem genetikai adottságról.


Kérdező!

Szexi! Főleg azoknak az, akik nem mell, hanem "fenékfixáltak".

A körtéknek, ha normál súlyúak, akkor szép keskeny a derekuk amellett, hogy széles a csípőjük. Határozottan vonzó.


J.Lo, Shakira híres körték. Fénykorukban milliók vesztek meg értük.

2013. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a gond,hogy a legtöbb modell anorexiás,meg simán kilátszódnának a bordái mire a fenekéről is elkezdene fogyni.Előbb gondolkodni és utána írni!


Amúgy ez ilyen lányok is lehetnek csinosak,én speciel jobban szeretem a nagy melleket,de egy formás fenékkel simán lehet pótolni a hiányukat, vastagabb láb sem feltétlenül hátrány.

2013. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem annyira nem tetszik. Nyilván az genetikai adottság, hogy egy lánynak valamivel szélesebb a csípőjük. A nagy fenék meg mell szerintem nem szép. Ne legyen azért valaki se csupasegg illetve mell :D tudom hogy sokaknak az tetszik, minél nagyobb egy lány melle, de nekem egyáltalán nem jönnek be. Nekem az összeérő comb se tetszik. Ez az ÉN véleményem, ezzel mindenki máshogy van. Sőt, valakinek kimondottan ez az alak tetszik. Szóval ne legyél elkeseredve! De amúgy ha elkezdesz sportolni, úgy változik az alakod, de sose lesz keskeny csípőd.
2013. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszes és sportos az illető, tehát nem egy narancsliget a combja és löttyedt a hasa, akkor szerintem nagyon jól tud kinézni. Nekem is JLO jutott eszembe, szerintem az egyik legdögösebb testű nő. Még most is:)
2013. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keskeny csípője sosem lesz, hiába fogy, kedves IQ-ninja első válaszoló.


Szerintem jól néz ki. Nekem széles a csípőm, de a vállam is széles, sőt, talán még szélesebb is, mint a csípőm, én irigyellek érte. :D

2013. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép, nőies. Egy nem csak nagy, de izmos és kerek fenékkel meg tényleg gyönyörű.

Viszont van az a típus, amikor már annyira durván kiéleződik ez a hangsúlyos altest, hogy felül nagyon vékony, alul meg kimondottan hatalmas. Láttam már lányt, aki maximum 38-as felsőt hordott, alulra meg 46-os nadrágot volt kénytelen húzni. Na, az már nem tetszik.

2013. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is körte az alakom, ezért felülre 36-os,alulra 38-as méretet hordok. :(


Nekem is széles a csípőm,de érdekes módon nem popsira hízok,hanem combra.


Én azt mondom: jobb a körte,mint az alma. :)

2013. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!