Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nagyon csúnya vagyok? 20 f

Lányok nagyon csúnya vagyok? 20 f

Figyelt kérdés

Szerintetek van olyan lány aki szóba állna velem?még csak egy barátnőm volt de az is már majd nem tíz éve 13 éves koromban.

[link]


[link]



2014. jan. 2. 18:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Álmodban esetleg..egyébként meg mosni kellene..talán akkor nem lennél nolife.
2014. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

18as, szerinted miért nincs nőd? én ebből a 2 válaszból levágtam:D


Kérdező, ha meg akarsz szabadulni a pénzedtől, akkor ne a kukába dobd, hanem inkább add olyannak, akinek szüksége van rá

amúgy meg csinálj először normális fényképeket.. tudod... teljes ruházatban állsz, és mosolyogsz.. ilyesmi.. ne pedig papírokat nyomj a füledbe-szádba-orrodba mint egy degenerált:D és tartsd magadon a ruhádat, lehet, hogy te menőnek gondolod a félmeztelenkedést, de ha normális nőt akarsz, akkor ő nem fogja annak gondolni, mert magamutogató

nem a fejeddel van a probléma.. legalábbis nem azzal a részével, amire te gondolsz!

2014. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Cicafiú,attól még,hogy van körülötted 30 db húszezres(persze mind hamis,lopott)nem fogja senki írni,hogy "na járok veled,te szerencse-csomag,mert nincs csajod,nekem meg lóvém".Az arcodból kb.annyit látok mint vak a szemüveggel,csak egy méretes sasorrot sikerült kiszúrjak...:P
2014. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

Max ennyit mutatok az arcombol szégyenlős vagyok.

2014. jan. 2. 20:07
 25/33 anonim ***** válasza:
Semmi gond az arcoddal, csak olyan beszart fejet vágsz. Nincs se nagy fejed, se kilincs orrod, szemeid sem állnak össze-vissza. Nincs itt baj. Ezerszer rondább pasik viszik fel a cicababákat magukhoz, úgyhogy neked is menne. Csak kezdeni kellene magaddal valamit. Sokat kellene mosolyogni, szemezni, leszólítani lányokat.Hajrá.
2014. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Most azt hiszed, hogy sok lány összecsorgatta a bugyingót mert te megmutattad a meztelen felsőtested? Vagy azért mert pár darab huszassal temeted be magad jobban fogsz valakinek kelleni?:D Egyrészt én a testedtől sem vágom hanyatt magam, nekem is ilyen (igen pasi vagyok), az arcod meg nekem nem jön be.

Szóval nem a külső a lényeg, de ha ilyenekre szorulsz hogy képet osztasz meg tulajdonképpen nyíltan provokálva az embereket, a belsőd sem lehet túl megnyerő, így a külsőd finoman szólva is hidegen hagyja a legtöbb embert...

2014. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Utolsó, jó nagy kazán lehetsz, ha fiúkén ne jön be neked a kérdező arca...
2014. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Nem kazán, hanem meleg vagyok, azt hittem sejthető lesz abból, hogy leírtam, pasi vagyok és véleményt nyilvánítottam a testéről... De továbbra sem tetszik; egyáltalán nem az ilyen karakter az esetem. De tulajdonképpen rólad meg kritikát sem mondanék az eddigi megnyilvánulásaid alapján, tartogasd másnak ezt a csodás modorod.
2014. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy még azt se érted, hogy nem a pénzzel van baj (nyilván nem attól kell megszabadulni, hogy barátnőd legyen), hanem, hogy azzal fotózkodsz, mert azt hiszed, hogy ettől majd a lányok összecsinálják magukat gyönyörükben..meg ez a félmeztelen kép is, na ne már..nem a pénz, hanem a stílus a gáz, bocsi.


24L

2014. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Szörnyű a stílusod.

Az arcod nem látszik.

Rossz a kép minősége.

Ez a pénzzel pózolós kép nagyon nem menő.

2014. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!