Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A rossman következő akciós...

A rossman következő akciós újságával kapcsolatban kérdeznék. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Az utolsó lapon vannak remington cuccok.Na most,van ott olyan,hogy lehet nyerni.De nem értem,hogy ha valamilyen remington terméket veszek akkor abból a 4 remington termékből egyet megnyerhetek?Vagy hogy van ez?

Mert amúgy a hajvasaló tök jó áron van,és szeretnék olyat venni.Amúgy Ti mit gondoltok arról a vasalóról jó lehet??

Előre is köszi a válaszokat!

14,5/L


2009. nov. 29. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem olyan van és szuper hát nem tom.. nekem is van kisebb szövegértelmezési nehézségem...:S

de a remington cuccok jók, én sztem

2009. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát a fodrászomtól,a tv-ből és innen is csak jókat hallottam:) Amikor megláttam,hogy 4000Ft-t azt gondoltam nekem muszáj megvennem...de aztán láttam a felette lévő szöveget és most nem tudom hogy van...

köszi a választ:)

2009. nov. 29. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
nem azokat a termékeket lehet megnyerni, hanem a jobb felső sarokban ott egy hotel képe, az alatt van két nyeremény hétvége vagy valami ilyesmi
2009. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a hajvasaló nagyon jó, nekem is olyanom van. szerintem most ilyen áron vedd meg..kár volna kihagyni. én még drágábbé vettem :S Hajrá, sok siker.
2009. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!