Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak lányok! Melyik a kedvenc...

Csak lányok! Melyik a kedvenc férfi parfümötök?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az oriflame,és Avon cuccokról?


Előre is köszönöm!


2009. nov. 29. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem David Beckham...de az adidastól jobban kész vagyok:)
2009. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Givenchy - Insense Ultramarine Eau De Toilette Spray :)

nagyon jó illata van... bár ami engem illet, minden jóillatú pasitól képes vagyok beindulni :D:D

2009. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem az axe jooh abbol bármeik :D
2009. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
sztem legjobb az armani black code
2009. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Playboy Vegas, Toni Lamborghini, és az Avonos Pro Control.
2009. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ahány válaszoló,annyi parfüm. De ez jól is van így! Akkor most milyet használjak? (nem egy parfümöm van,de szerintem nem túl extrém illatuk van. Legalábbis szerintem)


Igyekszek törődni magammal: sport,szoli (elég fehér voltam),kenegetem az arcom mindenféle kozmetikai cuccokkal stb. Nem vagyok piperckőc,de szerintem ez az "ápolt" kategória. Nem vagyok kicsit b_zis?

(Most ne úgy képzeljetek el hogy órákig állok a tükör előtt,hogy milyen szép vagyok,csak próbálok odafigyelni magamra.)

2009. nov. 29. 19:43
 7/18 anonim ***** válasza:

a szoli oké ha tényleg nagyon sápadt voltál, de ennél kicsit felröhögtem "kenegetem az arcom mindenféle kozmetikai cuccokkal" mi mindenféle?és minek?

férfi figyeljen oda magára jah: borotválkozás, alapos tisztálkodás, körömvágás, hajápolás, de arcot kenegetni "mindenfélével" úgy minek? mivel?:D

amúgy ez az ok kategória még sztem=)

2009. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem nincs baj ha kenegeted az arcod,csak ne sminkkel:D
2009. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nincs gusztustalanabb a szolis pasiknál. Minden mást elnézek, de szoli? Fujj... persze gondolom a plázamacskáknak vagy divatbabáknak akarsz tetszeni, azoknak bejön ez hiszen ők is állandóan szoliba járnak.


Az eredeti kérdésre meg: Chevignon a kedvencem.

2009. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mégjó hogy minden lánynak más az ízlése.NEm vagyok plázamacska ,de nagyon csípem mikor egy fiú picit szolis.
2009. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!