Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedvenc férfi parfümöd? /lent/

Kedvenc férfi parfümöd? /lent/

Figyelt kérdés

21 éves fiunak, valami kellemes, friss, jó illat.

Kinek mi a kedvence?



2014. jan. 8. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mexx, a nevére nem nagyon emlékszek, kék volt (talán Pure Life) én nagyon szeretem az illatát :)
2014. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Flamboyant - Privé (Oriflame) de szerintem az nem biztos, hogy a megfelelő választás lenne, legalább is kell hozzá egy bizonyos személység. Nem tudom ajándékba gondoltad-e, vagy magadnak, mert ajándékba inkább ne vegyél, nagyon mellé lehet vele nyúlni. Ha magadnak keresel,, akkor szagolj meg párat, majd csak meglesz a megfelelő.

Ha másnak, akkor is szagolj meg néhányat, és közben gondolj arra a személyre, képzeld el, hogy ezt az illatot érzed meg rajta. Én egyszer jól mellényúltam, mert találtam egy eszméletlen jó illatot (lásd fent), és nem illik a férfihoz, akinek adtam.

2014. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy illat, amitől megőrülök, ha megérzem egy férfin, mondjuk még nem vetettem rá magam senkire, főleg ha nem is helyes, de az az illat... talán az egyik fajta Axe az, de nem mertem még a férfi osztályon parfümöt, dezodort szaglászni, tuti hülyének néznének. (Lány vagyok.) Az is fontos, hogy passzoljon a személlyel, aki viseli, de tényleg nincs más út, meg kell szagolni. Van, aki a One Millionra, van, aki a Diesel Plus Plus-ra, más a zöld Maliziára esküszik, nyilván nem szivarozó tata a biliárd teremből illatot keresel, de ha pl. drogériában vagy parfümériában megkérdezel egy eladót, segíteni fog neked.

Személyes kedvencem az a bizonyos Axe dezodor, esküszöm, hogy a keresésére indulok, és ha megtaláltam, megírom.

2014. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a fehér Diesel lett a befutó kipróbálom aztán majd meglátom hogy milyen.
2014. jan. 9. 19:52
 5/5 EG0 ***** válasza:

A fehér Diesel mondjuk nem "friss" illat.

[link]

Ha a kedvencet kérdezed, akkor friss kategóriában pl.:

[link]

De a választásodból ítélve számít az ár is, akkor mondjuk:

[link]

Mindenestre frissnek a citrusos, aquatikus illatokat szokták mondani. Amiket nyáron hordasz a napon, és nem téli estén a klubban.

2014. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!