Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem lett jo a...

Mit tegyek ha nem lett jo a kormom?

Figyelt kérdés
Mukorom eletembe eloszor, feher esa tetejen ezust csillam van. Eleg r*bancos vagy minthaeskuvore keszulnek.. Az egyik ismerosom csinalta de nagyon sok minkaja volt vele es nem akarom megbantani, hogy leszedem..de kenyelmetlen is. Mit tegyek?
2014. jan. 12. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt már akkor kell mondani neki mikor csinálja hogy nem tetszik..az én műkörmösöm mindig mikor megcsinálta az alapot és teszi rá a színt megkérdezi hogy ez így tetszik-e de viszont általában én választom ki hogy milyen legyen...ha tetszik akkor megcsinálja az összeset ha nem tetszik akkor meg megcsinálja másmilyenre csak ki kell nyitni a szád:) illetve mintánál is így van ott szinte mindig azt mondom neki hogy olyat csinál amilyet szeretne de ha nem tetszik akkor szólok és más milyet csinál, de így hogy nem tudom mennyi időre rá..:S amúgy szerintem nem r*bancos az ha fehér még hogy ha csillám is van rajta én is sokszor csináltatok fehéret még ha nem is esküvőre készülök:D de küldj egy képet azért kíváncsi lennék rá:)
2014. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem nem r*bancos így leírásra, sok emberek van hasonló

ez olyan, mint mikor először hordasz szemüveget, meg kell szokni

2014. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alakját-hosszát tudod formázni körömreszelővel. Utána pedig átfestheted bármilyen lakkal.
2014. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!