Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma az utcán leszólitott egy...

Ma az utcán leszólitott egy fotós és ajánlatott tett: álljak neki modellt egy erotikus újsághoz és kapok minimum 3 millát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit félek mert kértem tőle referenciát,elérhetőséget,mégis milyen az ügynökség stb,de azt mondta,fent sincsenek a neten meg nem tud elérhetőséget mondani,csak egy mobilszámot. Egy külföldi újságnak fotóz,egy panzióban lenne a fotózás...:S hát,érdekes...egyedül tuti nem merek elmenni,még a végén elrabolnak és kivisznek külföldre k-nak...Segitsetek,hogy deritsem ki,hogy komoly-e az ajánlat!? Holnap kell választ adnom...
2008. júl. 16. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer írtak ilyet e-mail-be nekem, meg szólítottak le. Nem szabad nekik hinni. Tényleg nem. Hiddj nekem. Ha komoly lenne, akkor fent lenne neten, hallottál volna róluk, adtak volna vmi olyasmit ami bizonyítja hogy komoly cég. Ne akarj magadnak gondot.
2008. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen. Ha igazi, komoly az ajánlat, akkor nem csak mobilt tud mondani, hanem van a fotósnak külön honlapja, ahol megnézheted, hogy milyen képeket csinál. Megmondja az újság címét, arról is kell lennie neten valaminek. A másik meg, hogy nem panzióban fotóznak, hanem a fotós műtermében. Szerintem ne menj bele, csak kamu és ki akarnak használni :-S
2008. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már valamilyen ügynökségnél dolgozik alap dolog lenne hogy elérhetőségi címet adjon és minden ügynökség rajta van a neten.Amelyik nincs az csak egy sima átverés.

Véleményem szerint át akarják baszni a fejedet.Szerintem csak egy sima ember aki rólad akar meztelen képeket terjeszten a neten.Ne vállald el!

Hány éves vagy?

2008. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég kicsi a valószínűsége ennek. max megúszod azzal h megcsinálják a képeket és nem rabolnak el meg nem csinálnak veled semmi olyat amit nem szeretnél.. csak sztem tuti nem kapod meg a pénzt az arész teljes kamu lehet! Ha ennyire szeretnél pénzt keresni a fótózással akkor keress meg rendes ügynökségeket! Ott tuti nem vágnak át.
2008. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
3 millát adna olyan ügynökség ami még neten sincs fent, szóval tuti hogy nem egy ismertek? Ez már itt érződik hogy kamu. Nehogy belemenj.
2008. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se menj bele a fotózásba.Egy mobilszámot bármikor meg lehet változtatni,ha arra kerülne a sor,tehát az nem elég info szerintem.Itt biztos,hogy valami nem kerek...
2008. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson. 3 Millát egy gyakorlott modellnek sem vágnak oda, nemhogy valakinek, akit becibál az utcáról. Valószínű visszaélésre kell neki a fotód, ha CSAK az kell neki... De még ez is kétséges..
2008. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat,igen,és is éreztem h ez kamu lesz...amugy 27 vagyok...ja,meg azt mondta hogy azért nincs műterme mert havi 2 fotót csinál csak,ahhoz meg minek műterem?? Meg az újság asszem Bejrútban jelenik meg...az nem vmi háremközpont?? :D
2008. júl. 16. 21:38
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül így néz ki ez a fajta "casting", (felnőtt tartalom!):

[link]

2008. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt:

Persze ezekről a lányokról sose készül címlapfotó, a beigért milliókból is csak néhány tízezer amit megkapnak!

2008. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!