Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? "Gyönyörű...

Mit csináljak? "Gyönyörű akarok lenni. "

Figyelt kérdés
Mint általában az emberek többségének én nekem sem tökéletes a kinézetem. Nem vagyok molett inkább kicsit körte alakom van. Kis mell nagyobbas has és comb.. Nem lenne gondom a fogyókúrával és az edzéssel de azért hagyom mindig abba mert nem akarom hogy a mellem még kisebb legyen. Nekem tényleg nagyon kicsi, ha felemelem a karom olyan mint ha nem is lenne.. Szóval mit kéne tennem a "tökéletes" alakért mit csináljak hogy a mellem nagyobbnak tűnjön de közben a hasam laposabbnak. Egyáltalán ez lehetséges??

2014. jan. 13. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
persze hogy lehetséges, ha edzel attól még nem lesz kisebb a melled, hiszen nem hájból van :) ugyhogy ajánlom a futást! és még gyúrj hasizomra, felülések :)
2014. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a mell zsírszövetből van, szóval de, kisebb lesz ha fogysz. Amúgy ez van. Szerintem inkább legyen valakinek picike melle, de mellette tökéletes alakja, mint nagyobb melle, de narancsbőrös, löttyedt teste.

Nem tudom hány éves vagy, ha nagyon zavar, végső esetben meg is lehet nagyobbíttatni, de próbáld meg elfogadni.

2014. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sportolóknál is sok a kismellű nő, lásd pl. tenisz, de azoknak akik már szültek nagy maradt a melle.:D
2014. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


minden szava igaz, és pont rólad szól...

2014. jan. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

még hozzátenném, hogy én baromira örülök, hogy kicsi és (nem de) gömbölyű mellem van, emellett vékony vagyok és sportos.


a nőknek tényleg megér 2 polipmell egy hatalmas hordóhasat.

2014. jan. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez ezzel jár ha eddig nem zavart hogy kicsi akkor majd akkor se zavarjon
2014. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!