Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövérnek számít ez a lány? Mi...

Kövérnek számít ez a lány? Mi a véleményetek a reklámról?

2014. jan. 15. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos. Még nem a nagyon kórosan elhízott, de egy pár kilót leadhatna. A testzsírja is magas, csúnyán bevág a fehérnemű.

A reklám semmi extra szerintem, a célcsoportjának megfelelő.

2014. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A reklám csalás, ahogy minden más fogyókúrás csodaszer is.



A lányon meg legalább 10-15 kg fölösleg van, eléggé kövér.

2014. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetro ***** válasza:
túlsúlyosnak
2014. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg, hogy fogyiszer, hanem, ahogy be van állítva a telt csaj. Szerintem undorító és megalázó...
2014. jan. 15. 12:50
 5/11 tetro ***** válasza:
100%

12.50

attól hogy van rajta néhány plusz kiló még nem undorító. maximum a te beteg értékrended szerint.

megalázó meg akkor lenne, ha titokban vették volna fel előtt, nem hosszas castingok során, előre leszerződve minden részletre, fizetve neki egy csomó pénzt...

2014. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért undorító?

Én pont ugyanígy vagyok, 10-15 kilót kellene leadnom. A reklám elég találó, tény hogy ez a túlsúly ugyan egészségügyi kockázatot még nem hordoz, de sok kellemetlenséget igen.


Miért találod megalázónak és undorítónak, kedves kérdező?

2014. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jajj, félreértettetek!!

A reklám az undorító, hogy úgy állítja be, plusz kilókkal már nem is veszik emberszámba a csajt, bezzeg ha már lefogyott (reklám vége), milyen kedvesek vele!

2014. jan. 15. 13:07
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem nem veszik emberszámba, csak feltúrják a szekrényt, nézegetik a ruhákat, és fel akarják adni rá azt a pirosat, a csaj meg elkeskenyedik hogy nem jön fel rá, aztán lefogy, és a barátnők örülnek hogy milyen szép lett és milyen jól fest a piros ruciban. Szerintem nem megalázó.
2014. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit duci, de ettől csinos(érdekes mikor lefogyott az arcát már nem mutatták :DD )...a reklám szerintem több okból is no comment :SSS
2014. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat képzelsz bele.

Egyébként sincs rajta szerintem 15 kiló. Nagyon maximum 10, ami pedig messze van a kövértől.


A reklám mondjuk vicces: ahogy átalakul a csaj, mindenhonnan megy, csak a melle marad. Ilyen csodabogyó nekem is kéne, már ha létezne. :D Kár, hogy ez csak egy egyszerű étrendkiegészítő.

2014. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!