Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kérhetek ötleteket egy átlátsz...

Kérhetek ötleteket egy átlátszó táska át alakításában?

Figyelt kérdés

Felszeretném dolni azzal, hogy varok belle belsőrészt. Úgy gondoltam, hogy majd bele patentolom, vmi diszes patental. Igy még praktikus is ha ki kellene mosni. :)


[link]


Vmi csinosat és divatosat szeretnék csinálni belle, de olyat amit mindig hordhatok. :)

A varásal nem lesz gond mert anyum egyik szakmája varónö és sokat szokott varni, szóval tud benne segíteni.


Elöre is köszönöm az ötleteket. :)



2014. jan. 17. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést, jól néz ki az, amit felraktál ide, csináld meg úgy szerintem. Anyukád meg biztosan tudja, hogy kell beletenni a patentot.
2014. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elnezést lehet ki maradt. :/

Ötleteket szeretnék kérni, hogy mi lenne szterintetek a divatos és csinos minta ami látszódjon a táskán?!

Milyen szineket tudnátok mondani, mintakat stb....

Azért kérdem, mert semilyen elképzelésem sincs. :S :/

2014. jan. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!