Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti, hogy öltözködtök télen?...

Ti, hogy öltözködtök télen? Maradjak csak a megszokottnál?

Figyelt kérdés

Én még középsuliba járok és októbertől mindig csak hosszított kötött pulóver, vagy csak egy felső, meg egy vékonyka hosszított felső volt rajtam, ami mind hosszúujjú. Volt olyan, hogy az egyikbe melegem volt, a másikba fáztam.


Pár alkalommal úgy öltöztem, hogy felvettem egy pólót, felé egy kardigánt. Két kardigánom van, az egyik vékonyka, hosszúujjú, a másik meg kötött,meleg, de csak a mellemig ér.

Ma is egy ilyenbe szeretnék menni, de anyám megszólt, hogy jó lenne már csak azokat hordani, amit vett nekem, mert jön a hideg és hiába érzem magam jól benne, ha nem hosszított ami a fenekemig leér, meg fogok fázni a derekam. Ne kövessem a többi lányt, én hordjak olyan ruhát, nehogy megfázzak.

17/L


2014. jan. 20. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
te döntsd el :) a lényeg, hogy ne ijedj be ilyesmitől. merj dönteni és ha meggondolod magad újra dönteni, akár a másik irányba. kísérletezz :)
2014. jan. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lóg ki a derekad, nem hiszem hogy megfáznál. De ha mégis úgy érzed hogy fázol benne, vegyél derékmelegítőt, akkor nem kell mindig hosszúban menned.
2014. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Högy öltözködöm? mostanában leginkább a legújabb szerzeményemben egy Benetton fekete kabátba járok ilyen derékigérő karcsusított pufi kabát de nagyon nőien szabással és isszonyat könnyű mintha nem is lenne rajtam semmi. Alá valamilyen hosszuujjú polot veszek fel vagy inget, mindehhez egy fekete nadrág és fekete bokacsizma magassarkú / lapossarkú vagy Ugg csizma.
2014. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!