Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 12 éves korom óta járok gimnáziumba, ugyanabba az osztályba. Eredetileg sötétszőke-szőkésbarna-seszínű hajam volt, és mivel kiskoromban nagyon szőke voltam, tudtam, hogy a szőke jól állna. Szőke (szinte fehér) melírokat rakattam a hajamba, egyre többet, de csak le voltak szívva, szín nem volt rájuk festve, így túl világosak voltak a melírozott tincsek az eredti hajszínemhez és az ízlésemhez. Gondoltam, hogy valami természetes, egységes, szép szőke árnyalatra befestetem a hajamat, de a fodrász valamit nagyon elcseszett, mert vöröses sötétbarna lett a hajam... pedig képet is vittem, na mindegy. Ez három hete volt, azóta barna hajjal járok ugye suliba, viszont jövő hét vége felé megyek fodrászhoz (egy másikhoz), aki elvileg szőkére fogja befesteni.

Az a gond, hogy már mikor először melíroztattam, akkor is be-beszólogattak az osztálytársaim meg egy tanár (tipikus szívatós tanár :S), aztán mindig, minkor új melírok kerültek bele. Mikor barna hajjal mentem be, megint nekem estek, hogy mikor állok már le, meg milyen lesz legközelebb, zöld? Meg, hogy most komolyan percenként változtatni fogom-e a hajam színét. De ez a barna most nekem sem tetszik, nem is ilyet kértem, ezért mindenképpen meg szeretném változtatni szőkére! Be fognak szólni? Ti mit gondolnátok, ha az egyik osztálytársatok festené a haját? :(



2014. jan. 23. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen hidegen hagy kinek milyen a haja. engem az se zavarna ha naponta változtatnád. amúgy ahogy leírtad, valószínűleg be fognak szólni.
2014. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit? Semmit.

Már 15 éve is megszokott volt, hogy egy középiskolás lánynak nem természetes a hajszíne. Aki festi, az többnyire ebben az életkorban kezdi.

Aki meg nem, az jó eséllyel később se fogja (mint én).

Elég fura osztályba járhatsz.

(Persze ha vallásos, konzervatív iskola, akkor érthető. Ott általában tilos is.)

2014. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik hogy te legalább tudod mi áll jól neked. Szólj vissza hogy koppanjanak. Amúgy mindenkivel történhetnek bakik. Velem.is volt már. Egy tincsem változtattam sokáig. Azután rámszólt az igazgató hogy szőkíttessem vissza. :) Semmit nem csináltam vele. Te is csak magad kövesd. :)
2014. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak ne foglalkozz vele, sajnos mást nem tudok mondani. A mi osztályunk (16-17 évesek vagyunk) ugyanilyen, bár a tanárok sokkal jobban támadnak. Jó hírnevű, bár egyáltalán nem konzervatív és nem vallásos iskola, szerintem ne ez legyen a legnagyobb problémájuk, hogy milyen színű a diákok haja. Sőt, igazából semmi köze ehhez a tanároknak. Nyilván ha kék lenne, megérteném, hogy be-be szólogatnának, de ahhoz sem lenne sok közük.

Ja, és akkor már mi miért nem szólunk be, ha egy tanár festi a haját?:D

Na mindegy, szóval ne foglalkozz vele, majd "kinövik".

2014. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is tojd le a többieket..17 évesen már nem is korai ráadásul, szóval nem értem igazából, hogy miért pattognak.
2014. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DBN CAT válasza:
100%
Bitch please 14 eves korom ota festem a hajam most 15 vok volt Mar Lila,piros voros, szoke,rozsaszin nyaron, vilagos barna es most fekete xd
2014. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolsó: egy év alatt nyolc szín, jól nyomod :P
2014. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!