Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lányokról? Mi az első benyomás? Szépek? Szerintetek mennyi idősek lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jan. 27. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a 3. képen szereplő lány engem megfogott, szerintem nagyon szép. a másik három lány, nekem "átlagos", bár az elsőről szerintem vannak jobb képek is. és 16-17 évesnek mondanám őket.

20f

2014. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindegyik nagyon szép

Természetesek. Szoval nem cicababak!

Hat nem is tudom...kort nem tudok mondani mert lehet hogy idosebbek.

De sztem a lenyeg az hogy noiesek

Hat.. 18-20kozott lehetnek

2014. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem az utolso fogott meg!

13/bi

(Ja es az elozo voltam csak ez lemaradt)

2014. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az első képen szereplő lányról találtam egy másik képet, jobb a minősége azt hiszem.


[link]


Köszi a válaszokat, csupán kíváncsi voltam az emberek véleményére erről a pár fiatal lányról.

2014. jan. 27. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


személyiségi jogok bátyja..

2014. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsón kívül mindegyik bejön. Az első kissé átlagos de nem rossz. A második képen lévő lánynak nagyon kedves arca van(talán csak azért mert mosolyog?:D). A harmadik képen lévő pedig nagyon szép. 2-est 3-ast elfogadnám barátnőnek.:D
2014. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik szokványos tiniliba.:D De szerintem képről nem lehet megmondani, hogy szép-e valaki, mert láttam olyat aki képen nagyon nagyon nagyon szép, élőbe meg bányarém.
2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szépek, de szerintem átlagosak, egyikben sincs semmi különlegesség, smink nélkül kíváncsi lennék rájuk. kb 18-19-nek tippelném őket. Az első lányról a 2. kép viszont tetszik!

De pl ő szerintem nagyon szép: [link] (piercingek nélkül persze)

2014. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is 18 körülinek tippelném őket. De tényleg van igazság ebben a különleges dologban. Utolsó, a képen a lány, amit linkeltél, tényleg szép:)
2014. jan. 27. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Az 1. lány a 2. képen klasszisokkal jobb, szerintem ő átlagosan szép.

A 2. lány arca a legbarátságosabb, és szép a mosolya.

A 3. lány egyértelműen a legszebb, fotogén is.

A 4. lány a legkevésbé szimpatikus. Lehet, hogy a fények miatt ( vagy csak sokat szolizik) elég narancssárgás a bőre. Szerintem az első a legfiatalosabb (16 körülinek néz ki), a többiek meg 17-18 körül lehetnek

2014. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!