Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a nagyobb mell, a...

Melyik a nagyobb mell, a 75B-s vagy a 70C-s?

Figyelt kérdés
gondolom azért van egy kis különbség a kettő között, ha nem is sok
2008. júl. 18. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a c-kosár nagyobb mint a b-s logikus,hogy a 70c-s.

A számozás a mell alatti körméretet jelenti,tehát akinek 70-es c melle van az vékonyabb és nagyobb mellű,mint a 75b-s.

2008. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a melltartó fazonjától és anyagától is függ - szivacsos-e, mennyire rugalmas, stb. Nekem pont 70C az "alap" méretem, de van 75B-s, de 75C-s melltartóm is, pedig a mell alatt 68 cm vagyok.

Ha megnézel egy mérettáblázatot, pl:

[link]

Láthatod, ha valakinek 87 cm a mellbősége, az beleesik a 70C és a 75B kategóriába is.

Summa summarum: láttam már olyan 75B-s méretű lányt, akinek nagyobb, és olyat is, akinek kisebb melle volt nálam.

De valóban a fő különbség az, hogy a 70-es méretű lány vékonyabb.

2008. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70c
2008. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy a 70C, mert annak a kosara nagyon... a 70 pedig a mell alatti méretet jelenti, amit a testalkat (vékony, normál vagy kövérség) határoz meg. A mell méretét pedig a kosár (A, B, C...)

2013. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!