Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 éve csinálom a mükörömépités...

1 éve csinálom a mükörömépitést, stb. és most lett meg a papirom. Az árlistámat h állitsam öszze h még kezdöként ne a profik árlistájával dolgozzam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 10:04
 1/5 anonim válasza:
Nézz körül hogy a környezetedben dolgozó műkörmösök milyen áron dolgoznak és te 200-300Ft-tal csináld olcsóbban.Ha sokkal olcsóbb vagy az nekik szemet szúrhat(elveheted a vendégeit) és ha valaki rosszindulatú akkor rádküldheti az APEH-ot.Csak okosan :)
2008. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.amugy nem félek mert már szalonban fogk most dolgozni,csak kiváncsi votam h mennyivel "kell" olcsobban csinálnom.
2008. júl. 20. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is olcsobban de adhatsz kedvezményt pl.aki ott csináltat az akpjon egy ingyen festést vagy féláron fesd kilegközelebb a körmét ezzelmeg lehet tartani a vevőt és két alkalom után már csaknem váltanak.
2008. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Ne dolgozz drágán és adj kedvezményeket!

2008. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én körmösöm fehér franciát körmönként 180Ft/db ért csinálja,

nem kezdő,már 3éve körmözik,szépen dolgozik.

a fehér francia nála az alap ár.

színesnél emelkedik,a díszítésnek külön ára van pl(kövek,porc. virágok,festett minták).

remélem segítettem picit

2010. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!