Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a bajuszommal?

Mit kezdjek a bajuszommal?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, azt mondta a kozmetikusom hogy nyugodtan lehet gyantázni, nem fog erősödni. Hát nem így történt...láthatóan megnőtt és ez nagyon dühít.. szedni nem akarom, mert egyre jobban erősödik..nem tudtok rá valami jó praktikát?

2014. febr. 11. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen ki kell szedni.
2014. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiszőkítés vagy rendszeresen kiszeded.
2014. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyantázom. Bár nekem szőke, de én látom, és nagyon zavart, így már kb 2 hónapja gyantázom, olyan heti 1x, vagy kéthetente 1x. Szerintem gyantázd tovább. Attól elvileg nem kéne megerősödnie... Meg ugye, előtte látszott, akkor most is látszik, szerintem folytasd a gyantázást.
2014. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy előtte nem látszott mert szőke-volt..most hosszabb is lett és sötétedett is. :/ Pont miután elkezdte gyantázni.
2014. febr. 13. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!