Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kiürült krémes tégelyekkel...

A kiürült krémes tégelyekkel mit csináltok?

Figyelt kérdés
Mire lehet felhasználni, ha kiürültek?

2014. febr. 11. 16:26
 1/6 anonim válasza:
Hello :) általában gyöngyöket ...(nagyon sokat szoktam kézműveskedni és ilyenkor jó ha van amibe tehetem őket )... vagy esetleg farsangkor csillámport szoktam bele tenni mert amibe szokott lenni kicsi tartóban azt mindig kiborítom ... abból is jó ha van egy ... vagy esetleg tudsz házilag készíteni szemhéjtust vagy szájfényt erről tudsz youtubon nézni videót ... az a lényeg , hogy ezeket a házi készítésű dolgokat is bele tudod rakni :)
2014. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Apró kacatokat rakok bele, ékszer, írószer, varráshoz tű, gomb, spurni, stb. Plusz utazáskor is jól jön a pici vackoknak.

Meg ha kolis vagy, sokat vagy pasidnál, egyéb, akkor jól jöhet, ha bele tudsz tenni a szokásos krémedből, hajpakolást, egyéb kencét, amiből azért nem akarsz kettőt venni. :D

2014. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is kézápolásra teszek a táskámba egy kisebbe, de most raktam rendet és háááát, több, mit sok üres tégely került elő.Gyöngyöt, pici csatot már tartok 1-2 be.Köszi, jók voltak az ötletek:)
2014. febr. 11. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már kicsit késő:)

Én gyertyát készítettem belőlük. Ha van otthon már eldeformálódott, leolvadt gyertyát, ami már nem szép, de tetszik a színe azt fel lehet olvasztani a tűzhelyen, de boltban is lehet venni. Veszel gyertyakanócot a boltban. A kanócot belerakod a tégelybe és én hurkapálcákkal támasztottam ki, hogy nagyjából egyenesen álljon, majd beleöntöd s gyertyát és várod, hogy megszilárduljon. Vigyázz vele mert nagyon forró!:) Amíg lágy addig lehet igazgatni, formálni. Átlátszó tégely a legjobb mert abban látszik igazán a gyertya. Szallagokkal, gyöngyökkel, gombokkal lehet díszíteni, a nem átlátszó tégelyeket akár be is lehet borítani valamivel vagy befesteni.

2014. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem késő :)

Jó ötlet, megcsinálom én is.

2014. jún. 30. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nemigazán használom őket semmire. A kicsiket elteszem, mert utazáshoz nagyon jók, azokba teszek a nagyobb tégelyekből. De egyébként elöblítem őket és be a műanyag gyűjtőbe (szelektív kuka).
2014. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!