Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek talaljatok ezt a...

Milyennek talaljatok ezt a lampat? Ez mukoromepitesre jo vagy koromlakkszaritasra?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 17. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez, csak nem annyira kedvező az ára, ma már a leddel kombinált UV lámpák a divatosabbak és praktikusabbak, mert abban sokkal hamarabb köt az anyag, szinte ugyanennyibe kerülnek.
2014. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es mennyi ido alatt kotne meg ebben az anyag? Hany perc?
2014. febr. 17. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Az az anyagtól függ, mindegyiknek más a kötésideje, de olyan 1 perctől 4 percig meg kellene benne kötnie mindennek. körömlakk szárításra nem jó, csak műköröm zseléhez, gel-lac-hoz jó.
2014. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért ha nem tudod képről, hogy ez egy UV lámpa és mire való, akkor mit szeretnél ezzel csinálni?
2014. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy lakkszaritasra szoktak hasznalni. Nekem volt eddig is egy 9W-os lampam es azzal tartott 4-5 percet, akkor ezzel kevesebbet fog tartani?
2014. febr. 17. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A lakkot nem szárítja az UV lámpa, körmös vagyok, a lakkban nincs olyan összetevő, ami reakcióba lépne az UV fénnyel, tehát a körömlakkod a lámpa nélkül is ugyanennyi idő alatt száradna meg. Vannak lakkra fújható spray-k, amiktől gyorsabban szárad a lakk. Pl.:


[link]


Illetve ez pl kenhető körömlakkra, ami megköt az UV lámpában, így gyorsabban elkészül a körmöd:


[link]

2014. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lakkszárító


[link]

2014. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!