Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalomhiany, mert meg...

Önbizalomhiany, mert meg senki nem mondta, hogy szep vagyok? :S

Figyelt kérdés

19 vagyok, lany. Meg soha senki nem mondta, hogy csinos, vagy szep vagyok. :( Alapbol szerintem nem vagyok csunya, max nem vagyok olyan kikent modellalkatu cicababa, mint sok kortarsam. Van rajtam egy kis felesleg, de osszessegeben aranyos vagyok. A felenk tipusuak koze tartozom, meg nem volt pasim, nem is vagyok tul ismerkedos sajnos.. Lehet, hogy ez az egesz azert van, mert meg senki szajabol nem hallottam, hogy szep vagyok, ahogy vagyok? Vagy ez jellem kerdese, es semmi koze a ehhez?

:(


2009. dec. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A gond inkább ott van, hogy nem ismerkedsz. Ha nyíltabb leszel, akkor az emberek is megnyílnak feléd. Ismeretleneket ritkán szoktak dicsérni, inkább negatív jelzőkkel illetik őket. Lehet, hogy ezeket hallod, vagy érzed, hogy negatívan állnak hozzád, és e miatt sincs sok önbizalmad.

Nekem van barátom, szerinte a legszebb vagyok, és mégis folyton úgy érzem, hogy mások negatívan vélekednek rólam. De ez van. Nem ismernek és nem is tetszhetek mindenkinek! Légy egy kicsit nyitottabb :)

2009. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az önképeddel (és ezzel együtt az önbizalmaddal) nincs gond. Fent először csupa pozitívat említettél, és ha kedvesen, aranyosan viselkedsz, az sokkal többet ér (legalábbis az olyan pasiknál, akikkel jó is együtt lenni, nem dísznek kellesz mellé). Kitartás, és a mosolyt hagyd mindig az arcodon =]
2009. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az nem jelent semmit h nem mondták még h szép vagy! nekem 14 éves koromig nem mondták a "barátaim" h szép vagyok. Pedig nagyon szép voltam! És most is az vagyok ^^ Sajnos sok ember ilyen roh.adék önző irigy. Ezért kell neked megdicsérned magad, és ezért nem szabad rájuk várnod...

Hé, nem lehet, hogy mondták, hogy szép vagy, csak "kimentetted" a dicséretet? mert velem ez is sokszor előfordult

Meg amúgy van olyan, h azt gondolják, hogy szép vagy, de nem mondják ki, mert azt hiszik, tudod (áhh -_-")

Ja igen- mosoly és nyíltabb viselkedést!

gondolj arra, hogy a félénk viselkedéseddel mennyi mindent elszalaszthatsz. Vesztenivalód pedig nincs! :)

Pux:

18.L

2009. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia,soha ne adj mások véleményére,ki mit mond ,mondja e szép vagy meg ilyenek.Fogadd el magad olyannak amilyen vagy és bizz magadban,járj el szórakozni,ismerkedni,légy bátrabb:)Ne várj arra hogy azt mondják neked ,hogy szép vagy,ha te szépnek látod magad akkor szép vagy:)nekem se mondták még sokan hogy szép vagyok mégis van önbizalmam,na meg hidd el nem fontos az hogy ki milyennek lát téged,mellesleg ha jól érzed magad a börödben akkor ezt mások is észrefogják venni és mindenképpen pozitívan fogsz hatni másokra:)nyugi bizz magadban és ismerkedj:)ne félj:)ha beszélgetni akarsz valakivel erröl a problémádról irj privátba szivesen meghallgatlak és segítek:)nekem se volt régebben önbizalmam tehát tudom mit érzel,de aztán összeszedtem magam elmentem szórakozni ide oda és jobban érzem mostmár magam sokkal jobban:)
2009. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ezeket a csajokat nézem 14 éves korom óta :)

Sokszor mentem oda hozzájuk, de annyira zavarban voltak hogy elmenekültek, elhajtottak, vagy úgy elvörösödtek hogy nem mertem többször kezdeményezni :) Ez azonban nem tántorított el. A mostani barátnőm sem a mindenki kedvence, csinibaba kategória, de én imádom. Hozzáállásban überelhetetlen!

2009. dec. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a jo tanacsokat, es a biztatast! :) Azt hiszem, ez nekem forditva mukodik... Eloszor masnak kell engem szepnek latnia, hogy aztan en is el tudjam fogadni magam...:S De azert igyekszem valtoztatni a helyzeten!

Megegyszer koszi! :)

2009. dec. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!