Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit tegyek? Lekaparta...

S. O. S! Mit tegyek? Lekapartam a zseles kormom.

Figyelt kérdés
zseles mukormom van de nem epitett csak zsele van rajta (nem gel lakk) a kormom szelenel meg a vegenel lejott a zsele es lekapartam a felet de most igy nagyon csunya meg minden es mar nem tudom a tobbit magamtol leszedni de amit lekapartam ott jott a kormom felso retege is ugyhogy nagyon gyenge lett a kormom. mit csinaljak, mindent tonkre tettem!!! Nem tudok elmenni a kormoshoz mert csak ket het mulva van idopontja mar csak 2 napom van hogy rendbehozzam!! Kerlek Segitsetek, mit tegyek?

2014. febr. 18. 19:11
 1/5 anonim válasza:
66%
Reszeld le ami rajtamaradt. Pár nap múlva elvileg vissza fog erősödni. Kenj rá körömápolót! (egy műkörmös)
2014. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
És máskor ne feszítsd fel mert nagyon tönkreteszi
2014. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
valóban nem kapargatni kéne, mer tönkreteszed a saját körmödet is... reszeld le egy erős reszelővel, lehetőleg figyelve arra, hogy mikor éred el a saját körmöd felszínét
2014. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joy Turner ***** válasza:
Nem fog visszaerősödni pár nap múlva. Amit egyszer tönkretettél az csak lenőni tud.
2014. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is körmös vagyok és szerintem sem fog visszaerősödni pár nap múlva. Azért kicsit bunkó a körmösöd, hogy arra a 15 percre se hajlandó fogadni, amíg ráhúz egy réteg zselét a körmödre, mindegy. Kicsit reszeld át a zselés részt, nagyon óvatosan, körömerősítőt tegyél rá. Aztán ha valami szín is volt a körmödön, akkor még így is randa lesz, de ezek szerint 2 hétig várnod kell.
2014. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!