Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan duci/kövér lány,...

Van olyan duci/kövér lány, aki elégedett a külsejével?

Figyelt kérdés
Minden lány, akivel eddig találkoztam, az vagy eleve vékony, vagy vékony akar lenni. Pedig igenis, lehet nagyon vonzó és nőies a teltebb alak is. Persze aki ezt szereti, az egyből be van kategorizálva perverznek/betegnek, amint meg mer dicsérni egy ilyen adottságú nőt. Ha pedig mégis fogadják a bókját, egy idő után azért csak kibukik, hogy az illető nem feltétlen akar duci lenni, sőt, és nem tetszene ő soványan is, mert úgyis a belső számít...? Ezért egy hozzám hasonló érdeklődésű fiúnak esélye nincs a zsánerét megtalálni, hiába panaszkodnak a duci nők, hogy minden fiú a vékonyak után fut, rájuk rá se hederítenek, csak a perverzek... Persze tudom, valóban csak külsőség, a belső a fontos, (számomra is!), de engem most ettől elvonatkoztatva csak ez a kérdéskör érdekelne. Tényleg ennyire reménytelen lenne a helyzet? Rossz korba születtem?

2014. márc. 11. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Illusztráld képpel a mondandódat!

Mi a duci, mi a kövér, mi a vékony?


Egyébként az lenne a normális, természetes, hogy mindenki egészséges súlyra törekedjen! Ki akarna korán meghalni, csak hogy neked tetsszen? Aki nem ép elméjű.


Egyébként személy szerint soha a büdös életen nem akarok vékony lenni. Pont elég volt belőle a tinikorom, amikor nem volt eleget ennünk és azért voltam olyan, mint akit a szél is elfúj.

Ugyanakkor nem vagyok duci, kövér sem.

Ugyanis VAN ÉLET a kettő között is!

2014. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*mármint a vékony és a telt között. Úgy hívják normál, egészséges súly és testzsírszázalék.
2014. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán az érdekelne hogy ki az, aki nekem akar tetszeni, ennyire azért nem vagyok egoista, hanem hogy ki van megelégedve saját magával. Természetes, hogy egészség szempontjából az arany középút a legjárhatóbb, mégis, most ettől elvonatkoztatva szeretném megtudni, ki hogy vélekedik. Köszönöm a válaszodat!
2014. márc. 11. 08:51
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Tulajdonkeppen minden dagadt nonek baromi nagy az onbizalma,ill. Van olyan is koztuk amelyik egy kis nagykepuseggel is megspekeli!

Gondolom e ket tulajdonsag moge rejtik a hatranyossagukat...

2014. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Én egészen huszonéves koromig kövér voltam, mégsem tudtam soha sem elfogadni..amikor nem akartam veszettül lefogyni, akkor is utáltam a testem. Most, hogy lefogytam, 20+ kg-t, sokkal jobban érzem magam, soha többet nem akarok dagi lenni. És szerintem ezzel a nők többsége így van. Egészségesebb is, ruhát venni is könnyebb és igen, esztétikusabb is.

Szerintem nem igazán van olyan dagi nő, aki elégedett magával..még akkor is, ha azt mondja, nem hiszem, hogy ne akarna vékonyabb, "átlagos" alkatú lenni.

2014. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm, végre egy objektív választ is olvashatok :) Megértem a helyzetedet, valamilyen szinten én is hasonló időszakon megyek át éppen.

Akkor szerinted is jól látom a dolgot.


Kedves 4-es, részben igazad lehet, az önbizalom nem hátrány, bár ezt sokan lehet csak védekezésként mutatják magukról, belülről viszont kétségek gyötrik.

2014. márc. 11. 13:06
 7/14 A kérdező kommentje:

Amúgy olyanra gondoltam, mint például ő:


[link]


Jó, tudom, ő egy betegség miatt hízott el, ami nagyon szomorú, de most vonatkoztassunk el ettől és esztétikai, önérzeti oldalról közelítsük meg a kérdést.

2014. márc. 11. 14:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk akkor, hogy a teltebb nők alakját tilos megdicsérni, mert vagy nem számít nekik, vagy eleve negatívan fogják fel?
2014. márc. 11. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Tilosnak nem tilos, de, amikor az enyémet megdicsérték +20 kg-vel, vagy azt gondoltam, hogy vagy csak viccel, vagy, hogy még, ha nem is olyan rémes az alakom, soványabban úgyis jobb lenne..:D
2014. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:D Pedig van, aki őszintén mondja! Még ha ez a mai világban nem is hangzik túl hihetően :)
2014. márc. 11. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!