Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valahol változtatnom kéne?

Valahol változtatnom kéne?

Figyelt kérdés

Mell:84cm

derék:60cm

csípő:88cm

has: 64cm

magasság:158cm


2014. márc. 11. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Ehhez a magassághoz kicsit széles vagy, a modellek a 90-60-90 mellé 180 centisek.
2014. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Én valahogy sose tudok így számok alapján elképzelni valakit :S

Szerintem kép, ha szeretnél normális véleményt.

2014. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A csípőnek nem sok köze van a magassághoz. Sőt szeretném, ha 2-3 centivel nagyobb lenne, de ezen nagyon nem tudok változtatni.
2014. márc. 11. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Első! Értem én, hogy szépek a modellek, de nehogy már ahhoz viszonyítsd az embereket. Most akkor mit csináljon, vágjon le a csípőjéből? Torz kis agyad lehet...

Kérdező, sajnos erre nem tudok válaszolni, képpel tényleg egyszerűbb lenne.

2014. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A számok nem jelentenek semmit. A kérdés az hogy sportos, izmos, jó formában vagy? Vagy hájas, zsírpárnás, pocakos? Mert méretek alapján bármelyik lehet, mégse szép mindkettő.
2014. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem az én agyam torz, hanem azé, aki 4 számot idebiggyeszt és ez alapján várja el, hogy véleményt mondjuk róla. Gondolom az ilyen ember azt várja, hogy majd sokan megdicsérik és elismerően nyilatkoznak. Hát akkor már csak előhozakodom azzal, hogy ez azért korántsem tökély számsor.
2014. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz megmondani. Amúgy tükör a barátod.
2014. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 19:10, ma 19:12

Sajnos egész alakos képem nincs, de amint lesz küldhetem privátban?


ma 19:30

Táncoltam és akrobatikáztam, de kb. 1 éve abbahagytam szóval kissé sportos. Zsírpárnáim sosem voltak szerencsére és pocakom sem.:)


ma 19:31

Majd én azt eldöntöm, hogy azt az ÖT számot hova írom és hova nem. Szerinted arról tehet bárki is, hogy nem 180 centi? Valóban torz agyad lehet. És nem csak a matekkal, hanem a szövegértéssel is gondjaid vannak. Nem azt kérdeztem, hogy jól nézek e ki, ha nem hogy mint kéne változtatnom. De ahogy ezt már előttem is megírták, a csípőből úgyse tudok kivágni. 180 centi meg nem leszek már, és nem is akarok az lenni.Ja és nem egy modell halt már meg 180 centisen és 30 kilósan, köszönöm én nem kérek belőle.

2014. márc. 11. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem jöhet. Szívesen írok véleményt. Őszinte vagyok, de normális stílusban :)

2-es voltam

2014. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én remekül magam elé tudlak képzelni ennyiből is.

Mondjuk nagy segítség, hogy én is 158 centi vagyok. ;)


Szerintem semmin nem kell változtatnod, nagyon csinos lehetsz.

Még a combodat és a karodat lemérnéd, ha megkérlek!

2014. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!