Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem a melleim!...

Nagyon szégyenlem a melleim! Az a baj, h nagyon nagy a kettő közt a méretkülönbség. Akkora, h még melltartóval sem lehet teljesen eltűntetni. Am 14 éves vok. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mellek nem egyformán nőlnek.Nekem is először az egyik nagyobb volt a másiknál.Később egyformák lesznek.Most még fejlődik a melled ugyhogy ezzel szerintem még nem kell foglalkoznod.
2008. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy, tehát még növésben vannak. Ha később se lesznek egyformák, az sem gond, mivel nem nőnek egyformán. Enyémek se egyformák. :P
2008. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj, h engem nagyon zavar. Ráadásul már többen is beszóltak érte annyira látszik :-S
2008. júl. 23. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

próbáldmeg a melltartót kitömni amelyik kissebb amelyik nagyobb abbol az oldalbol meg vedd ki a tömést.

egyépként meg ne vegyél fel olyan ruhát amibül kilátszik egy kicsi is a melledböl és próbálj meg nem testhezsimuló felsőt hordani ha ez se válik be próbáld ki a sportmelltartot mert az kissebiti a melled mm ránzésre kissebb lesz ha ez se jó kérdez meg egy fehérnemüboltba az eladót amikor csak ketten vagytok hogy milyen melltartót ajánl.

bárén olyat láttam az egyik kirakatba hogy olyan mint a szilikon csak eleve bör szine van és a melled és a melltertó közé kell tenni semmi műtét meg ilyesmi nem kell olyan mintha egy melltartó lenne csak szilikon vagy olyasmi és picit növeli a mell méretét. de csa a kissebre tedd rá.

2008. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 18 vagyok, és nekem is ugyan ez a helyzet. Még a tükörben is. Szerintem egy ideig ne tegyél vele semmit. 21 éves korodig nő, ha utánna is... akkor ha lehet műtéttel megoldható. De 14 évesen még ne aggódj.
2008. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!