Illene nekem a haj?

Figyelt kérdés
Be akarom festeni a hajamat vörösre. Már írtam, hogy minden nap fonnom kell, hogy álljon valahogyan, de ez a fonott haj sem illik nekem. Nagyon száll, meg mondják, hogy nem illik nekem a gondor haj. Csak nem vagyok benne biztos, hogy jol illene a vörös haj. Szerintetek a fehér, kicsi archoz illene-e ilyen színu haj?

2014. márc. 15. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még az, hogyha nem teszem rá a hajamra a peroxidot csak a festékkrémet akkor nem fogja be?
2014. márc. 15. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem..
2014. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a festéket teszed rá, akkor nem fogja be. Mivel oxidációs festékről van szó, kell hozzá anyag, ami oxidál. Ez pedig a H2O2.
2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A címnél: Illene nekem a vörös haj
2014. márc. 15. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudjuk kép nélkül?? Attól, hogy fehér az arcod, még nem biztos, hogy jól állna.
2014. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez látnunk kéne, így nem lehet megmondani. Az oxi pedig a színelőhívó, anélkül nem csinál semmit a festék.
2014. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy más lesz a színe, a formája, a tartása, szállása ugyan olyan marad. Én inkább ezt a problémát oldanám meg első körben.
2014. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!