Mi az a szexepil?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 14:31
 1/9 anonim válasza:
100%

szexualis vonzero. egy olyan dolog (jelzem ez barmi lehet benned!) ami megkapja a masik felt s ami szexualis vonzodast ebreszt feled :D

ha van ilyened, az nagyon cool :)

2008. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexepil a szexualitás egyik megnyilvánulása, misztikus és megmagyarázhatatlan vonzódás két ember között. Ha a nőnek van szexepilje, a férfinak ő az igazi nő. Ha a férfi rendelkezik azzal a "valamivel", párjának ő jelenti az igazi férfit.

Különböző találgatások léteznek a szexepillel kapcsolatban. Egyesek szerint a szexepil mágneses, elektromos, "szenzuális" hullámok formájában sugárzik a külvilág fele. Mások egyenesen démoninak tartják, olyasminek, ami hipnotikus erővel bír, és amit az előre kiszemelt áldozat meghódítására használ a nő vagy a férfi.

2008. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké köszi
2008. júl. 23. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

folyt.: A szexepillel "megáldott" nő nem feltétlenül szép és nem feltétlenül jó alakú. Vannak azonban olyan vonásai, amelyek elvarázsolják a férfiakat: az arcmimika, a szenzuális arckifejezés, csillogó szem nagy pupillával, nedves ajkak és bársonyosan simogató hang. Nagyon gyakran előfordul, hogy egy nem igazán vonzó lány, csupán tekintetével, hódolók hadát vonzza maga köré. Itt lép közbe a szexuális vonzerő. Ha ugyanez a lány csendesen, lehajtott fejjel és közömbösen állna, a férfiak semmi különlegeset nem látnának benne, valószínűleg észre sem vennék. Ha azonban kecsesen félrehajtott fejjel pár kedves szót szól, biztosan elvarázsolja a férfiakat.


Fennáll azonban a fordított eset is, az, amikor a nő gyönyörű, a férfiak azonban közömbösen figyelik - vagy egyáltalán nem figyelik - bájait. Miért? Mert nincs meg benne az a "valami", a szexepil megmagyarázhatatlan, misztikus ereje. Miből áll a kokettálás? Például abból, hogy merészen az "áldozat" szemébe nézünk, úgy, hogy abban teljes valónkkal benne vagyunk. A test kecses meghajlása, egy ravasz kis mosoly, mind üzenet a külvilág felé. A kokettálás körmönfont taktikai játék. Tudvalévő, hogy az intelligens nők szexuálisan vonzóbbak. Mivel minden téren magabiztosak, sugározzák magukból az energiát, beleértve a szexuális energiát is.

2008. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
pl. nekem van egy anyajegyem a szemem mellett, eddigi életem folyamán állandóan azt hallottam hogy ez a szexepilem.
2008. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
kicsit tultargyalva ugyan, de errol van szo.
2008. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
12%
a nemiszervek epillálása
2009. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
65%
Nekem a mellemen lévő anyajegyem az.:D
2011. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Az egyik lánynak a gimiben pont az a szexepile hogy nem akar szexi lenniXDMindig próbál elbújni,mindenét eltakarja,szégyenlős és csöndes,pont ezért minden fiú rá akar ugraniXDDDSzegényXDŐ az egyik legjobb barátnőm,mindig nekem könyörög hogy segítsek neki elzavarni a fiúkat,mert ő senkit nem akar megbántani:)
2012. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!