Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha magamnak szúrom át az...

Ha magamnak szúrom át az orromat orrpiercinghez, az mennyire lehet veszélyes?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Káros semennyire, csak sanszos hogy elrontod, és ferde lesz a lyuk.
2014. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne szúrd magadnak!Bízd szakemberre!
2014. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát... jobb ha nem te csinálod mert a fül átszúrása még viszonylag egyszerű, az orrod fala viszont már kicsit nehézkesebb szerintem...
2014. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az emberek miért akarnak ilyenen spórolni. Egy előnyt nem tudok mondani a szakemberrel szemben. Illetve de, ez ingyen van, de nem ér annyit az egész, hogy aztán elcseszd..és akkor itt jönnek a hátrányok.
2014. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha elcseszed sokkal nehezebb és drágább lesz helyrehozni. A piercer nem élne meg, ha nem lenne profi és nem értné meg rábízni az ékszert. Az arcodon van, simán elronthatod, lehet ferde a lyuk, azt meg csak remélem, hogy steril cuccokkal dolgoznál... Persze semmi bajom az otthon szúrt piercingekkel, ha az elkövetőnek van néminemű tapasztalata (amit nem így kéne szerezgetni, kicsit rizikós :D)

Megér az 5ezer forintot, hidd el...

2014. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nyugodtan szúrd át magadnak, csak vigyázz a higéniára! Én is szúrtam már magamnak (igaz, nem az orromat) és semmi bajom :) Hajrá!
2014. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azta... egy ember szúrt magának piercinget (egyébként mit, kíváncsi lennék) és nem lett baja. Tuti neked se lesz! <--szarkazmus, ne bízd a véletlenre. Lehet 10 emberből 9-nek nem lesz különösebb baja, de nem hiszem, hogy megérné megkockáztatni, hogy a tizedik legyél.
2014. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bele is halhatsz
2014. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
35%
Ezzel az erővel az úttesten se menjen át. Nem igényel akkora tudást a szúrás: steril branül, fertőtlenítő, filc és egy mély lélegzet. Ha egyenesen döfi át a tűt és ügyel arra, hogy tényleg minden tiszta legyen, akkor ugyanannyi a kockázat, mint egy szakembernél.
2014. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!