Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel tagithatom TOVABB a fulem?

Mivel tagithatom TOVABB a fulem?

Figyelt kérdés
Meg csak ott tartok,hogy a fogpiszkalo belemegy,hogyan tovabb?

2014. márc. 23. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fültágító esetleg? Nem értem miért nem azt vesznek akik tágítják a fülüket, pár száz ft egy ilyen.
2014. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talan azert,mert nm megy bele egybol. ;)
2014. márc. 24. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogpiszkálóra egyre több cellux tekerve, fültisztító pláca, tollbetét, nyalóka pálca, vastagabb tollbetét, vékony ecset ketört vége, tollak különféle alkatrészei, vékony szívószál, szívószál+ egyre több cellux, vastag szívószál, pici ceruza, 10-es csiga. Innentől pedig tágeszek.
2014. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uyolso nagyon koszi,sokat segitettel. *-* :)
2014. márc. 30. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy tágítottam hogy fogpiszkáló (mindenki azt mondja hogy azzal ne meg minden de én átitattam jóddal és nem volt gondom vele) utána fülpiszkáló aztán nyalókapálcika aztán meg vettem csigát nekem már a fülpiszkálós tágításkor belement a kicsi csiga.:).megéri venni mert tök cukiii.OwO.:$
2014. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a nyalókaszár nagyon jó!:)
2014. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!