Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik fáj jobban az ajak pc...

Melyik fáj jobban az ajak pc vagy a hélix? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ajak fájt jobban, de az is csak egy mp-ig. viszont a helix sokkal tovább gyógyul
2014. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajak piecring.
2014. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*piercing
2014. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy abban a pillanatban melyik fáj jobban, de a helix macerásabb és sokkal tovább gyógyul.
2014. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szúrásnál a hélix talán kevésbé fáj, de alig mérhető mértékkel. Az ajak viszont sokkal hamarabb meggyógyul, kevesebb vele a baj. Szóval így nézve a hélix jobban fáj. (van mind a kettő és így eléggé jól meg tudom ítélni)
2014. márc. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi kérdéseket. De az ajak piercing miért fáj a szurasnál jobban ? Az nem porcba megy..
2014. márc. 25. 06:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak ajak volt, semmit nem éreztem mikor szúrták mivel befújták érzéstelenítővel.
2014. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A porc nem azért macerás mert nagyon fájna, hanem mert nehezebben gyógyul, még az is, ami csak a porc közelében van (septum pl), és sok olyan helixes ismerődöm van, akiknek még fél év után is dudorkáik vannak a helixnél. Az ajakra oda kell picit figyelni és begyógyul, bár elég vastag szövet ha megfogod, fájhat a szúrása. Meg gondolom több az idegvégződés is.
2014. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!