Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire 'ijeszt' el...

Fiúk! Mennyire 'ijeszt' el titeket, ha egy lánynak van fogszabályzója?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy a fogszabályzóm miatt vagyok ilyen szerencsétlen pasik terén, vagy csak szimplán ilyen segg vagyok ._.

2014. márc. 26. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is van 20 éves srác létemre, de ennek ellenére, valami miatt taszít, ha egy csajon van, nem tudom megmagyarázni miért, magamon már úgy-ahogy elfogadtam, de ha egy olyan csajjal kéne összejönnöm az nem megy


de a legtöbb értelmes srácot ez nem zavarja, ez tény!

tehát a seggség, az inkább a belülről fakadó önmagad nem elfogadásából jön, ezen kellene dolgoznod!

2014. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én valamilyen szinten vonzónak is találom a fogszabályzós csajokat. Van akinek jól is áll!
2014. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tőlem nem riasztotta el az embereket. Nemrég lettem újra egyedülálló és rám repültek, pedig fogszabályzós vagyok.


Nem hiszem, hogy ez lenne az oka, de az sem, hogy segg lennél.. Egyszerűen most csak így alakultak neked a dolgok.

2014. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem érdekel, sőt, jóha rendbeteti a fogait.
2014. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rendbeteteti
2014. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rendbe teteti
2014. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!