Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Takács Nóra privátban is blogol?

Takács Nóra privátban is blogol?

Figyelt kérdés

Egyre több beauty blogon látom a kommentjeit egy "t.nóri"nak,ez a blogja: [link]


Takács Nóri blogja ez,a Life.hu-s műsorvezetőnőé?


2014. márc. 27. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az ő blogja. T.Nóri az lehet Tóth vagy Tímár is, de ha épp Takács Nóri ő is, az sem egy ritka név, nem meglepő. :)
2014. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Biztos, hogy nem a life.hu-s Takács Nóra blogjáról van szó. Rákattintottam a linkre, amit kiraktál ide, és már azokból a dolgokból is látszik, hogy nem róla van szó. Ízléses, és szép oldal. Küldtem e.mailt az oldalon, néhány óra alatt válaszolt rá, és be is regsiztráltam rá.A tagokkal már sokkal személyesebb dolgokat is megoszt a készítő, személyes fotók és videók is vannak fent.

De egyébként te is feltehetetd a kérdéseid, van rá lehetőség az oldalon.

2014. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Köze sincs a két lánynak egymáshoz, már a stílusuk is rettentően különbözik. Az egyik egyszerű és olcsó szépségtippeket kínál az egyszerű és olcsó háziasszonyoknak,a másikról meg messziről lerí, hogy egy jóltartott, Gucciba és Versaccéba csomagolt MŰ - alkotás.

TAKÁCS Nóra szerény és visszafogott, t.nóri pedig korunk trendkövető

2014. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól, hogy valakinek ez a neve, hogy "t.nóri", miért kell egyből Takács Nórival azonosítani? Az oldalon sehol nincs ez leírva, hogy őt Takács Nórinak hívják. Te miből gondolod ezt? Nem is értem. Amúgy meg az oldal tényleg interaktív, tudsz üzenetet hagyni a bloggernek, sokkal egyszerűbb efelől tőle érdeklődni, mint itt. Ha pedig a facebookon beírod, hogy Takács Nóri, kb 678 ilyen nevű hölgyet fogsz találni. Ha pedig T. Nóriban gondolkodsz, abóól meg szerintem több ezret fogsz találni. De még egyszer hangsújozom: sehol nincs még erre utaló jel sem, hogy a blogot Takács Nóri vezetné.
2014. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!