Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kire mondják azt, hogy plázacica?

Paris hilton kérdése:

Kire mondják azt, hogy plázacica?

Figyelt kérdés
Pl. hogy néz ki,hogy viselkedik..
2008. júl. 24. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
A plázacicák kihivóan öltözködnek pl:túl mélyen dekoltált topp,miniszoknya.Imádják a rózsaszínt túlzásba vinni,szinte mindenük hello kitty-s.Általában szőke a hajuk és princessnek vagy hercegnőnek nevezik magukat.a Plázákban töltik életük 90 %-kát.A hajuk általában igen hosszú ami persze legtöbbször mű.Sminktetoválás is gyakori náluk.Videlkedésük igen bunkó,egoisták,hisztizősek, hangosan vihognak.kb ennyi
2008. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még emósok nem léteztek, akkor volt sok plázacica. Hosszú szőke haj, miniszoknya, műköröm, kivágott top, agyonszolizott bőr, sok smink (tetovált vagy rajzolt szemöldök, erősen kontúrozott száj világos rúzzsal), persze tűsarok (régen menő volt a "holdjáró", azaz nagyon vastag talpú cipő), nincsenek mindig rózsaszínben, de tény, hogy élénk színeket hordanak, rózsaszín, neonzöld, neonsárga, mindenféle rikító színek. Azért plázaciciák, mert az idejük nagy részét plázákban, bevásárló központokban töltik, soppingolnak, ott nézegetik a pasikat, esténként meg a diszkóban. Jellegzetes, hogy nem túl okosak, elég műveletlenek tudnak lenni, az életüket a szoli, a pláza és a műkörmös tölti ki. Persze általánosítani nem akarok, de ez jellegzetes.
2008. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Kinézetre olyan mint egy ribanc... ez az általánosítás, de amúgy drága(v csak drágának tűnő) ruhák, agyonfestett arc, túlzásba vitt haj(igy vasalt, úgy göndörített), a ruhához még annyit h kurvás, túlzásba vitt.
2008. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
ennek a fele nagy hülyeség már bocccs nekem pl szőke vállig érő hajam van fél évbe kb 3szor rakatnom kell műkörmöt mert nagyon csúnyák a körmeim és mindig beszakadnak meg rágom is néha szeretem a rózsaszint és a fehéret(egy csajszi akkor csajszi ha van egy-két rózsaszin cucca)jobb mint a tök fekete:S egy hónapban kb 4-5 ször megyek árkádba és abbol egyszer-kétszer vásárolok vmit am csak fagyizi szoktam! és minden csaj szokott hisztizni mert aki nem az nem lány! és lááááám nem vagyok pláza cica! lehet valaki kimondottan ugy pláza cica h hoszu fekete haja van nem vihog hangosan és hogy ki mennyit jár plázába az csak is pénz függő!
2008. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
na kussolj te kis pisis.kit érdekelL?MÉGIS Minek írtad zet le?pff szánalmas kis fasz
2008. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Jajj akkor nem vagyok lány mert nem szoktam hisztizni.. vagyis, úgy ahogy te, úgy biztos nem.. Ja bocs, nekem komoly gondjaim vannak..:\ de ratyi vagyok... Nem attól lesz valaki "csajszi", hogy vannak rózsaszín cuccai.. Imádom az ilyen világszemléletet..
2008. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondta hogy te is pláza cica vagy? xD.. sztem hüleség volt ide írnod.. de az igaz hogy valameik pláza cica Fekete xD... de a legtöbb szőke nyávogos márkafüggő...
2008. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hordok rózsaszínt, nincs műkörmöm és magassarkúm sem.rockzenét hallgatok, szeretem a feketét néha de mégis csajnak, vagy inkább nőnek érzem magam.
2008. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
szegény csajszi...izetlenek vagytok bazz:D
2008. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
utsó előtti válaszadóval egyetértek :)
2008. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!